Category Archives: درگاه بانک

درگاه بانکی

گوگل آنالیتیک

GOOGLE ANALYTICS TERMS OF SERVICE

These Google Analytics Terms of Service (this “Agreement”) are entered into by Google Inc. (“Google”) and the entity executing this Agreement (“You”). This Agreement governs Your use of the standard Google Analytics (the “Service”). BY CLICKING THE “I ACCEPT” BUTTON, COMPLETING THE REGISTRATION PROCESS, OR USING THE SERVICE, YOU ACKNOWLEDGE THAT YOU HAVE REVIEWED AND ACCEPT THIS AGREEMENT AND ARE AUTHORIZED TO ACT ON BEHALF OF, AND BIND TO THIS AGREEMENT, THE OWNER OF THIS ACCOUNT. In consideration of the foregoing, the parties agree as follows: Continue reading

گروههای صنعت و نماد شركت ها

گروههای صنعت و نماد شركت ها

در بورس اوراق بهادار شركت های پذیرفته شده در صنعت مربوط به خود طبقه بندی می شوند .

ضمنا هر شركت دارای نماد مخصوص به خود می باشد . مثلا ایران خودرو با نماد خودرو شناخته می شـودو در صنعت خودرو و ساخت قطعات فعالیت می كند.

درج آگهی ستاره دار و رایگان در سایت درج آگهی نیازمندی تبلیغات MyCityAd.ir امکانپذیر است

ارایه درگاه پرداخت برای وب مستران ایرانی برای خرید و فروش اینترنتی محصولات و خدماتشان
Continue reading

مدیریت ریسک بانکداری مجازی

اصول مدیریت ریسك برای بانكداری مجازی:

  سالهاست كه بانكها بـه ارائـه خـدمات بانكی به مشتریان خـود از راه دور مـشغول  هستند . انتقال الكترونیكی وجـوه ، ازجملـه پرداختهای كوچـك و نظامهـای مـدیریت نقدی شركتی و نیز ماشینهای خودكار قابل دسترسی توسط عامه مـردم بـرای برداشـت پـــول و مـــدیریت خـــرده حـــسابها جـــزو ســاختارهای متعــارف نظــام بــانكی جهــانی است .

آیا میخواهید درگاه بانکی پرداخت داشته باشید؟

آیا اطلاع دارید که با عضویت در درگاه پرداخت ePayBank.ir میتوانید درگاه بانکی برای سایت یا وبلاگ یا صفحات شبکه های اجتماعی همچون لینکدین ، اینستاگرام و … درگاه مستقیم داشته باشید؟ کافیست حساب کاربریتان را فعال سازید بعد از عضویت. Continue reading

اصــول مــدیریت ریــسك بانكداری الكترونیك

اصــول مــدیریت ریــسك مربــوط بــه بانكداری الكترونیك شناسایی شـده در ایـن گــزارش در ســه زمینــه موضــوعی وســیع قرارمیگیرد كه اغلب با یكدیگر هم پوشانی دارند .

البته این اصول بوسیله نظم ترجیحی یا اهمیت ، وزن داده نمی شوند ، زیـرا چنـین  وزنی به مرور زمان تغییر پیدا مـی كنـد . از همین رو ترجیح داده می شود تا بی طـرف ماند و از چنین الویت بندی اجتناب كرد .

با درگاه پرداخت ePayBank.ir با خیال راحت و باسودگی میتوانید تراکنش های بانکی خود را مدیریت نمایید. درگاه پرداخت ePayBank.ir تنها برای پذیرندگان احراز هویت شده توسط خود درگاه پرداخت ePayBank.ir ارایه می گردد.

تمامی تراکنش های درگاه پرداخت ePayBank.ir بصورت امن پردازش می شوند. Continue reading

ملی کارت

ملی کارت بانک ملی ایران

دارندگان ملی کارت علاوه بر استفاده از دستگاه های خودپرداز و PinPad مستقر در شعب بانک ملی ایران، پایانه های فروش مستقر در فروشگاه ها و مراکز تجاری و خدماتی میتوانند با استفاده از کارت خود نسبت به پرداخت هزینه کالا و خدمات از طریق اینترنت نیز اقدام نمایند. همچنین امکان بهره مندی از خدمات شبکه شتاب در سراسر کشور را نیز دارا می باشند.

ارایه درگاه پرداخت برای صاحبان حساب در بانکهای ایران توسط ePayBank.ir

Continue reading

درگاه خرید اینترنتی بانک ملت

راهنماي سامانه پرداخت/ خرید اینترنتی بانک ملت  (ویژه دارندگان ملت کارت)

فهرست موضوعات راهنمای عملی درگاه بانک ملت

تعریف درگاه پرداخت اینترنتی / دروازه پرداخت اینترنتی بانک ملت / پارامترهاي مورد نیاز براي خرید اینترنتی / رمز دوم کارت (رمز اینترنتی) /  CVV2 پارامتر /  تاریخ انقضاء

نحوه دریافت رمز اینترنتی، پارامتر CVV2 و تاریخ انقضاء کارتهاي صادره بانک ملت

ارایه درگاه پرداخت ePayBank.ir برای دارندگان ملت کارت از بانک ملت  Continue reading

انواع پرداخت الکترونیک

انواع دیگر پرداخت الكترونیك

 1.Cyber Cash سیستم 

این سیستم از یك مبادله تجاری دیجیتالی ساده استفاده می كند .اسـاس خـدمات آن ، مبـادلات ایمـن ، اختـصاصی و معتبـر مـی باشد.در این سیستم مكانیسمی ارائه می شود كه در آن از تكنولوژی رمزنگاری جدید شامل كلیـدهای رمـز عمـومی و اختـصاصی و امضاء دیجیتالی. از طریق نرم افزار مخصوص سرویس دهنده و سرویس گیرنده استفاده می شود.

با عضویت در درگاه پرداخت ePayBank.ir برای سایت یا وبلاگ خویش میتوانید درگاه بانکی داشته باشید، برای عضویت کافیست به سایت درگاه پرداخت ePayBank.ir مراجعه نمایید.

اگر فروشگاه اینترنتی دارید میتوانید تبلیغات محصولات فروشگاهی خودتان را در MyCityAd.ir درج آگهی نمایید تا به صورت حرفه ای و با هزینه کمتر برای شما بازاریابی بصورت خودکار و مستمر انجام شود.

Continue reading

تجارت الكترونیك در ایران

تجارت الكترونیك در ایران 

میزان پیشرفت تجارت الكترونیكی در كشورهای مختلف، متفاوت است.آمریكا در تجارت الكترونیكی پیشتاز است . بنابر گـزارش forresterدر سال 2002 ، میزان تجارت الكترونیكی آمریكا در سال 0 96 ،2003/ تریلیون دلار بوده اسـت كـه از رشـد سـالانه 95 درصـدی برخـوردارخواهد بود.

پس از آمریكا كشورهای پیشرفته اروپایی با اختلاف زیاد در رده دوم قرار دارد و كشورهای در حال توسعه با اختلاف زیاد نسبت بـه كـشورهای پیشرفته اروپایی در رده سوم قرار داند.

آیا برای تجارت الکترونیک خویش درگاه پرداخت بانکی نیاز دارید؟ در ePayBank.ir عضو شوید.

 تبلیغات اینترنتی و آگهی نیازمندیهای خدمات و کالای فروشگاه و سایت خویش را میتوانید در MyCityAd.ir درج نمایید تا خدمات و محصولات شما در Google دیده شوند. Continue reading

بانک در گذر ایام

صنـعت بانکـداري در اقتصـاد ایـران؛ تغییـرات ساخـتار و شـاخص هاي عملکـرد

تغییرات ساختار در صنعت بانکداري؛ سابقه تاریخی بررســی تاریخچه شــکل گیري نظام بانکی در ایران نشان می دهد که بانکداري در ایران  چهار مرحله را پشــت سر گذاشته اســت که در هر مرحله بنابر موقعیت سیاسی کشور،  داراي ویژگیها و تفاوت هاي خاصی بوده است که آنها را از هم متمایز می سازد.

ارایه درگاه پرداخت ePayBank.ir برای همه صاحبین حساب در بانکهای دولتی و خصوصی کشور یا موسسات مالی و اعتباری کشور

وب مستران گرامی میتوانند تبلیغات خدمات خود را به صورت آگهی شهری ، استانی در سایت درج آگهی و نیازمندی آگهی شهر من MyCityAd.ir درج نمایند. Continue reading

ادراک

ادراك

ادراك فرايندي شناختي است كه به وسيله آن محيط پيرامون خود را تفسير و درك مي كنيم.

فرايندهاي شناختي شامل راههايي مي شود كه انسان به پردازش اطلاعات در مورد جهان طبيعي يا اجتماعي مي پردازد.فرايندهاي شناختي شامل تصور،ادراك و تفكر مي شودكه در هر انساني منحصر به فرد است و در عين شباهتها در همه انسانها هر انساني تفاوتهاي زيادي با بقيه انسانها دارد.

ادراك يك فرايند شناختي پيچيده و بيانگرتصوير منحصر به فرد هر كس از جهان پيراموني است .يك نكته بسيار اساسي در فهم ادراك اين است كه تفسير  منحصر به فرد افراد از موقعيتهاي سازماني الزاما”منطبق با واقعيت نيست ؛يعني تفسير از واقعيت با خود واقعيت متفاوت است و افراد در درون سازمان بر مبناي ادراك  خود از واقعيت عمل مي كنند نه خود واقعيت . آنچه فرد ادراك مي كند به جايگاه وي بستگي دارد و هماني نيست كه واقعا وجود دارد.ادارك ماحصل پردازش اطلاعات است .

ورودي فرايند ادراك حس است.ادراك پيچيده تر و سيع تر ازحس است ولي ورودي سيستم ادراك ، حواس اند كه داده هاي خام را به فرايند منتقل مي كنند. فرايند ادارك تعامل بين سه فرايند فرعي انتخاب ،سازماندهي،و تفسير است.

ارایه درگاه پرداخت بانکیePayBank.ir  برای وب مستران و شرکت های ایرانی حاضر در اینترنت

در صورتیکه میخواهید افزایش فروش داشته باشید تبلیغات خود را در سایت تبلیغات و نیازمندی رایگان اینترنتی MyCityAd.ir آگهی کنید تا خدمات شما براساس کلیدواژه ها و محتوایی که درج کرده اید در لیست اول نتایج Google – Bing – Yahoo ظاهر شود.

بیشتر بازدیدکنندگان هر سایت و کسب و کار اینترنتی از طریق ورودی های موتورهای جستجو     می باشد و اگر میخواهید افزایش ترافیک ورودی داشته باشید در MyCityAd.ir آگهی درج کنید.
Continue reading

آنتی ویروس

وﯾﺮوس ﭼﯿﺴﺖ؟

وﯾﺮوس ﻫﺎي ﮐﺎﻣﭙﯿﻮﺗﺮي ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎﯾﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﮐﻪ ﻣﺸﺎﺑﻪ وﯾﺮوس ﻫﺎي ﺑﯿﻮﻟﻮژﯾﮏ ﮔـﺴﺘﺮش ﯾﺎﻓﺘـﻪ و ﭘـﺲ از وارد ﺷﺪن ﺑﻪ ﮐﺎﻣﭙﯿﻮﺗﺮ اﻗﺪاﻣﺎت ﻏﯿﺮﻣﻨﺘﻈﺮه اي را اﻧﺠﺎم ﻣﯽ دﻫﻨﺪ. ﺑﺎ وﺟﻮدي ﮐﻪ ﻫﻤﻪ وﯾﺮوس ﻫـﺎ ﺧﻄﺮﻧـﺎك ﻧﯿـﺴﺘﻨﺪ،وﻟﯽ ﺑﺴﯿﺎري از آﻧﻬﺎ ﺑﺎ ﻫﺪف ﺗﺨﺮ ﯾﺐ اﻧﻮاع ﻣﺸﺨﺼﯽ از ﻓﺎ ﯾﻞ ﻫﺎ، ﺑﺮ ﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎي ﮐﺎرﺑﺮدي و ﯾﺎ ﺳﯿﺴﺘﻢ ﻫـﺎي ﻋﺎﻣـﻞ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺷﺪه اﻧﺪ.

وﯾﺮوس ﻫﺎ ﻫﻢ ﻣﺸﺎﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎي د ﯾﮕﺮ از ﻣﻨﺎﺑﻊ ﺳﯿـ ﺴﺘﻢ ﻣﺎﻧﻨـﺪ ﺣﺎﻓﻈـﻪ و ﻓـﻀﺎ ي دﯾـﺴﮏ ﺳـﺨﺖ، ﺗـﻮان ﭘﺮدازﻧﺪه ﻣﺮﮐﺰي و ﺳﺎﯾﺮ ﻣﻨﺎﺑﻊ ﺑﻬﺮه ﻣﯽ ﮔﯿﺮﻧﺪ و ﻣﯽ ﺗﻮاﻧﻨﺪ اﻋﻤﺎل ﺧﻄﺮﻧﺎﮐﯽ را اﻧﺠﺎم دﻫﻨﺪ ﺑﻪ ﻋﻨﻮان ﻣﺜـﺎل ﻓﺎﯾـ ﻞﻫﺎي روي د ﯾﺴﮏ را ﭘﺎك ﮐﺮده و ﯾﺎ ﮐﻞ دﯾﺴﮏ ﺳﺨﺖ را ﻓﺮﻣﺖ ﮐﻨﻨﺪ. ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﯾﮏ وﯾﺮوس ﻣـﯽ ﺗﻮاﻧـﺪ ﻣﺠـﻮز دﺳﺘﺮﺳﯽ ﺑﻪ دﺳﺘﮕﺎه را از ﻃﺮﯾﻖ ﺷﺒﮑﻪ و ﺑﺪون اﺣﺮاز ﻫﻮﯾﺖ ﻓﺮاﻫﻢ آورد.

ﺑﺮاي اوﻟﯿﻦ ﺑﺎر در ﺳﺎل 1984 واژه «وﯾﺮوس» در ا ﯾﻦ ﻣﻌﻨﺎ ﺗﻮﺳﻂ ﻓﺮد ﮐﻮﻫﻦ در ﻣﺘﻮن آﮐﺎدﻣﯿـﮏ ﻣـﻮرد اﺳـﺘﻔﺎده ﻗﺮار ﮔﺮﻓﺖ . دﺮ اﯾﻦ ﻣﻘﺎﻟﻪ ﮐﻪ «آزﻣﺎﯾﺸﺎﺗﯽ ﺑﺎ وﯾﺮوس ﻫﺎ ي ﮐﺎﻣﭙﯿﻮﺗﺮي» ﻧﺎم داﺷﺖ ﻧﻮ ﯾـﺴﻨﺪه دﺳـﺘﻪ اي ﺧـﺎص از ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎ را وﯾﺮوس ﻧﺎﻣﯿﺪه و اﯾﻦ ﻧﺎم ﮔﺬاري را ﺑﻪ ﻟﺌﻮﻧـﺎرد آدﻟﻤـﻦ ﻧـﺴﺒﺖ داده اﺳـﺖ . اﻟﺒﺘـﻪ ﻗﺒـﻞ از ا ﯾـﻦ زﻣـﺎن وﯾﺮوس ﻫﺎ در ﻣﺘﻦ داﺳﺘﺎن ﻫﺎي ﻋﻤﻠﯽ و ﺗﺨﯿﻠﯽ ﻇﺎﻫﺮ ﺷﺪه ﺑﻮدﻧﺪ.ﺑﺪ ﻧﯿﺴﺖ ﺑﺪاﻧﯿﺪ،ﺗﻨﻬﺎ در ﺣﺪود ﭘﻨﺞ درﺻﺪ وﯾﺮوس ﻫﺎ، ﻣﺨﺮب ﻫﺴﺘﻨﺪ.

ارایه درگاه پرداخت بانکی ePayBank.ir برای خرید و فروش نرم افزارهای آنتی ویروس یا ضدویروس

اگر میخواهید که نرم افزار آنتی ویروس خود را تبلیغ نمایید کافیست آگهی خرید و فروش آنتی ویروس را در MyCityAd.ir درج نمایید تا به صورت هوشمند نرم افزار Antivirus شما تبلیغ شود.

Continue reading

رفاه کارت

مهمترین نکات استفاده از رفاه کارت بانک رفاه کارگران

مشتری گرامی

با تشکر از حسن انتخاب شما در افتتاح حساب کارت، جهت استفاده بهینه از آن و ایمنی بیشتر به نکات زیر توجه فرمایید:

ارایه درگاه پرداخت بانکی ePayBank.ir برای صاحبان حساب در بانک رفاه کارگران

Continue reading

لینکدین چیست

آیا با لینکدین و قابلیتهای آن آشنایی دارید؟

لینکدین به انگلیسی  LinkedIn یک سرویس شبکه اجتماعی تجاری است که در دسامبر 2002 ایجاد شد و در می 2003 آغاز به کار کرد .تا ماه ژوئن 2013، لینکدین بیش از 259 میلیون کاربر ثبت شده در بیش از 200 کشور جهان دارد. این وبگاه زبان های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، پرتغالی و اسپانیایی را پوشش می دهد. بر طبق آمار هر 12 روز یک میلیون کاربر جدیدبه سایت لینکدین اضافه مي شوند، یعنی در هر ثانیه یک کاربر در حال عضو شدن در این سایت است. متأسفانه این شبکه در ایران خیلی استفاده نمی شود ولی در خارج از کشور خیلی از شرکت ها برای استخدام حتما به  پروفایل شما در لینکدین مراجعه میکنند.

درج آگهی استخدامی بانک، شرکت و موسسات خصوصی و دولتی در سایت آگهی آگهی شهر من بنشانی MyCityAd.ir امکان پذیر هست. در صورتیکه میخواهید هزینه ثبت نام برای آگهی استخدامی خود را از کاربرانتان دریافت کنید میتوانید در ePayBank.ir ثبت نام کنید تا درگاه بانکی داشته باشید

Continue reading

مدل 6 دابلیو در تبلیغات

هنر تبلیغات موفق /  چگونه تبلیغاتی موفق طراحی کنید؟

 بررسی مدل 6 دابلیو در تبلیغات

روزانه هزاران تبلیغات پیش روی ما انسانها قرار  میگیرد. تبلیغاتی مختلف از کالا و خدماتی که بسیاری از  شرکت ها ارائه میدهند. دنیای امروز، دنیای تبلیغات است.  صبح از خواب بلند می شویم و میبینیم که پیامی تبلیغاتی  بر روی تلفن همراهمان است. تلویزیون را روشن میکنیم  و با تبلیغات زیادی روبه رو می شویم، بیلبوردها، اتوبوسها،  مجلات و… انسان امروز با میلیونها تبلیغات مواجه است. اما  آیا تابه حال به این دقت کردهاید که تنها تعداد اندکی از این  تبلیغات توجه شما را به خودشان جلب میکنند؟! چه چیزی  موجب میشود که این تبلیغات موفق باشند؟! در این مقاله  راز موفقیت این تبلیغات را بیان میکنیم.در ابتدا باید بدانیم تبلیغات چیست:

تبلیغات و آگهی خود را در MyCityAd.ir درج نمایید تا در صفحات نخست Google دیده شوید.

Continue reading

7 گام تا تحقق رویاهاتان

آیا می توان کسب موفقیت را به چند گام تقسیم نمود؟ موفقیت همیشه روشن و ساده نیست اما کسانی که موفقیت های چشم گیری به دست آورده اند معمولا از یک روش استفاده می کنند. اگر شما برای کسب موفقیت تلاش می کنید به موارد زیر نگاهی بیندازید. آنها را به کار گیرید آنگاه شما در مسیر دستیابی به رویاهاتان خواهید بود.

آیا اطلاع دارید که با درج آگهی در MyCityAd.ir در نتایج صفحه اول گوگل دیده خواهید شد؟

کافیست بفرض مثال کلید واژه های زیر را در Google جستجو نمایید تا MyCityAd.ir را در صدر نتایج جستجوی Google مشاهده نمایید، در

آگهی ویزا ::MyCityAd.ir  رتبه یک صفحه یک گوگل
آگهی هتل ::MyCityAd.ir رتبه یک صفحه یک گوگل
آگهی دوربین :: MyCityAd.ir رتبه 8 صفحه 1 گوگل
آگهی صنعت ::MyCityAd.ir  رتبه 8 صفحه 2 گوگل
آگهی دیجیتال :: MyCityAd.ir رتبه 1 صفحه 1 گوگل
آگهی خدمات :: MyCityAd.ir رتبه 2 صفحه 2 گوگل
آگهی الات موسیقی :: MyCityAd.ir رتبه 1 صفحه 1 گوگل
آگهی سانترال پاناسونیک :: MyCityAd.ir رتبه 1 صفحه 1 گوگل
آگهی میز و صندلی :: MyCityAd.ir رتبه 1 صفحه 1 گوگل
آگهی تور ::MyCityAd.ir رتبه 10 صفحه 1 گوگل
آگهی اموزش هنر ::MyCityAd.ir رتبه 8 صفحه 1 گوگل

درج تبلیغات دوربین مداربسته :: MyCityAd.ir رتبه 4 صفحه یک گوگل

درج تبلیغات دوربین :: MyCityAd.ir رتبه 1 صفحه یک گوگل

درج تبلیغات سانترال پاناسونیک :: MyCityAd.ir رتبه 3 صفحه یک گوگل

در سایت آگهی و تبلیغات آگهی شهر من، آگهی های ستاره دار بصورت تخصصی بهینه سازی     می شوند و این موجب بهبود رنکینگ آگهی در Google شده و در صدر نتایج ظاهر خواهد شد.

Seo تخصصی بر روی خدمات و کالاهای خود را با درج آگهی خدمات و کالاهای خود در سایت MyCityAd.ir به تیم فنی آگهی شهر من بسپارید تا در نتایج جستجو دیده شوید.

Continue reading

یادگیری سازمانی

یادگیری سازمانی، پارادایم جدید در مدیریت

یادگیری سازمانی که از دهه 1990 مورد توجه بسیاری از مراکز آکادمیک و نیز صنعتی قرار گرفت، نتیجه دو عامل مهم است: ماهیت دنیای به سرعت در حال تغییری که در آن زندگی می کنیم و محیط رقابتی که شرکتها در آن فعالیت می کنند. این مقاله در جستجو و ارزیابی مبنایی عقلایی برای یادگیری سازمانی و نیز گزاره های اصلی که آن را می سازند، است.

ارایه درگاه پرداخت بانکی برای دانشگاه ها ، دانشجویان رشته مدیریت در ePayBank.ir

در صورتیکه میخواهید فردی استخدام کنید میتوانید آگهی استخدامی خود را در MyCityAd.ir درج نمایید.

Continue reading

تصفیه آب

مراحل تصفیه آب

بحث تصفیه آب از دیرباز مورد توجه بشر بوده است. امروزه این عمل در تصفیه خانه ها صورت گرفته و شامل دو بخش فیزیکی و شیمیائی می باشد که هر یک از این بخشها نیز خود مراحلی را در خود جای داده اند. در این مطلب سعی بر آن داریم تا این مراحل را شرح داده و اهمیت هر یک را بیان کنیم.

در صورتیکه در زمینه خرید و فروش دستگاه تصفیه آب فعال هستید و دارای سایت اینترنتی یا فروشگاه اینترنتی هستید میتوانید خدمات فروش دستگاه تصفیه آب شرکت خویش را در سایت آگهی و نیازمندی آگهی شهر من بنشانی MyCityAd.ir بصورت آگهی ستاره دار، آگهی نمایید.

در صورتیکه میخواهید وجه فروش ناشی از خرید دستگاه تصفیه آب را از کاربر و مشتری خود بصورت آنلاین دریافت نمایید کافیست در سایت درگاه پرداخت ePayBank.ir عضویت داشته باشید.

Continue reading

تاثیر رایانش ابری بر بانک ها

تاثیر رایانش ابری بر بانک ها

مرکز تحقیقاتی گارتنر پیش بینی کرده است که تا سال 2017 یک سوم پست های الکترونیکی و کاربران سیستم های سازمانی در جهان، فعالیت های خود را مبتنی بر فضای پردازش ابری انجام خواهند داد. این مرکز تحقیقاتی اعلام کرده که در حال حاضر 50 میلیون کاربر سازمانی در سراسر جهان مبتنی بر سیستم های اداری پردازش ابری فعالیت های خود را انجام می دهند که این رقم معادل 18 درصد کل کاربران سیستم های اداری است و در مقابل، این روزها کمتر از 10 درصد پست های الکترونیکی سازمانی مبتنی بر فضای پردزاش ابری رد و بدل می شوند. گارتنر براساس آخرین پیش بینی های خود اعلام کرده است که مهم ترین جهش و انتقال سیستم های سازمانی به فضای پردازش ابری در نیمه نخست سال 2015 میلادی رخ می دهد و این روند به گونه ای دنبال می شود که در سال 2017 میلادی 33 درصد سازمانها در سراسر جهان فعالیت های خود را به طور کامل به فضای پردزاش ابری انتقال می دهند.

ارایه درگاه پرداخت بانکیePayBank.ir برای سازمان ها، شرکت ها و مراکز خصوصی و دولتی

Continue reading

بازاریابی

جمعیت کاربران اینترنت ایران به شکل فزاینده ای در حال رشد است. آخرین آمارها از تعداد کاربران اینترنت در ایران نشان می دهد که 60 درصد مردم از اینترنت استفاده می کنند، 40درصد کاربران اینترنت در گروه سنی 20 تا 29 سال قرار دارند و اینترنت موبایل بیشترین پارامتر اتصال به اینترنت در ایران است و به نظر می رسد این رشد روز به روز به سمت ابزارهای موبایل گرایش بیشتری نشان می دهد، بیشترین اتصال به شبکه اینترنت در ایران هم از طریق تلفن همراه انجام می شود و تعداد اعلام شده برای کاربران شبکه GPRS در کشورمان بالغ بر 27 میلیون و 580 هزار نفر است.

با درج آگهی و متن تبلیغاتی خود در سایت آگهی آگهی شهر من MyCityAd.ir ، خدمات خود را معرفی نمایید.

Continue reading

سامانه پرداخت تلفنی

سامانه پرداخت تلفنی یا Telephone Payment

با استفاده از ویژگی Pay By Phone درگاه پرداخت ePayBank.ir میتوانید در صورتیکه سایت ، یا وبلاگ ندارید نیز با ثبت شماره تماس خویش در درگاه پرداخت، مشتریان شما بتوانند با استفاده از شماره تماس شما برای حساب پذیرندگی شما پرداخت داشته باشند و با ارایه کد رسید به شما میتوانند از خدمات و کالاهای شما بهره مند شوند.

Continue reading

استارتاپ یعنی چه

استارتاپ یا شرکت نوپا چیست؟

بحث های زیادی درباره راه اندازی کسب و کار، کارآفرینی و استارتاپ ها در حال جریان است. به این دلیل که موضوع استارتاپ ها، مفهوم جدیدی است و ممکن است بسیاری با معنای با معنای درست آن آشنایی نداشته باشند. در این نوشته تلاش خواهم کرد تا تعریف جامعی را براساس منابع مهم این حوزه، ارائه کنم.

ارایه درگاه پرداخت بانکی ePayBank.ir برای استارتاپ های جدید در فضای اینترنتی کسب و کار 

اگر میخواهید ترافیک و بازدید برای استارتاپ خود داشته باشید در سایت آگهی MyCityAd.ir عضو شوید

Continue reading

بانکداری مجازی بانک پاسارگاد

سیستم بانکداری مجازی درگاه پرداخت بانکی، ارائه دهنده مجموعه ای از خدمات بانکی است که برای نخستین بار توسط epBank.ir به منظور رفاه حال مشتریان و کاهش مراجعه حضوری به شعبه ها، در فضای مجازی راه اندازی شده است.

استفاده از خدمات بانکداری مجازی از طریق وب سایت ePayBank.ir فراهم شده و تمامی درخواست های ثبت شده در این سیستم یا به صورت آنلاین اعمال شده ( افتتاح حساب پذیرندگی ، درخواست تسویه حساب ) و یا به صورت آفلاین توسط بانکداران مورد بررسی قرار می گیرد. شما از طریق سیستم پشتیبانی آنلاین درگاه پرداخت ePayBank.ir میتوانید درخواستهای پذیرندگی ثبت شده را پیگیری کرده و از آخرین وضعیت حساب خویش اطلاع حاصل نمایید.

ارایه درگاه پرداخت بانک پاسارگاد ، پارسیان ، اقتصاد نوین ، شهر ، سینا ، صادرات ، ملی ، ملت

Continue reading

Alexa

در اینجا قصد داریم سایتهای اطلاعات اینترنتی را به شما معرفی کنیم که بدون دخالت انسان و هوشمندانه، گزارش ها و اطلاعات تقریبا دقیقی از هر وب سایتی که مد نظر داشته باشید را به شما ارائه می دهد. یکی از این وب سایتها، الکسا است. الکسا در آوریل 1996 تاسیس شد، الکسا اینترنت Alexa Internet براساس چشم اندازی از راهبردی هوشمند وب با بهبود دائمی آن و یا همکاری کاربران خود، رشد کرد. در طول این مسیر، الکسا توسعه یافت و میلیونها نسخه از نوار ابزار آن بر روی مرورگرها نصب و بدین ترتیب یکی از بزرگترین سایتها به مبنایی برای پردازش و به کار گیری حجم عظیم اطلاعات تبدیل شد. از نظر کاربران نوار ابزار و وب سایت الکسا، محصولی انقلابی در راهبری هوشمندانه وب بود و برای مدیران وب سایتها، مجموعه ای از ابزارهایی که میتوانستند در محدوده خدماتی الکسا از آن بهره ببرند. الکسا از همکاری یک گروه ویژه برای جمع آوری اطلاعات خود استفاده می کند. این گروه ویژه دقیقا خود کاربران وب هستند. الکسا با ارائه محصولی به نام نوار ابراز الکسا، اطلاعات به روز را به کاربران ارائه می دهد و خود نیز از تعاملاتی که هر کاربر در وب دارد. برای غنی کردن بانک اطلاعاتی خود استفاده می کند. مبنای بسیار مهم برای امار الکسا از بازخوردهایی است که نوار ابزار الکسا به سرورهای خود ارسال می کند.

آیا اطلاع دارید که سایت یوتیوب YouTube.com را میتوانید بصورت https://www.youtube.com بصورت آزاد بدان دسترسی یابید؟ سایتهایی که HTTPS هستند معمولا چنین ویژگی دارند.

Continue reading

بانکداری

مکانیزم های عملی بازاریابی خدمات الکترونیکی

بانک ها به عنوان موسسات اقتصادی همواره به دنبال تحقق توقعات و نیازهای مشتریان خود می باشند. فناوری اطلاعات با تسهیل ارتباط با مشتریان و افزایش سرعت و اثر بخشی آن، زمینه بهبود عملکرد و نواوری در ارائه خدمات را فراهم می کند. در دنیای امروز با وجود تغییرات و تحولات لحظه به لحظه تکنولوژی خصوصا در زمینه الکترونیک و اینترنت، ما به سمت دنیایی مجازی حرکت می کنیم که در آن بانک ها و موسسات مالی باید بتوانند خدمات خود را بصورتی ارائه دهند که در مشتریان ایجاد ارزش ( رضایت ) نموده و در وظیفه اصلی خود که همانا جلب رضایت مشتری می باشد موفق باشند.

ارایه درگاه بانکی الکترونیکی برای دریافت وجوه پرداختی برای پذیرندگان و اعضای درگاه پرداخت

Continue reading

سامانه یکپارچه اقدامات اجرایی و قضایی

سامانه یکپارچه اقدامات اجرایی و قضایی (سیاق )

سامانه یکپارچه اقدامات اجرایی و قضایی با نام اختصاری سیاق در راستای نظارت بر عملکرد واحدها در پیگیری پرونده های مطالباتی در مراجع قضایی و ثبتی با هدف کاهش مطالبات غیر جاری تدوین و راه اندازی شده که در نوع خود منحصر به فرد است. این سامانه مجموعه ای از اهم اطلاعات پرونده های مطالباتی در فضای مجازی، تحت دسترسی اینترنت و اینترانت است به نحوی که پس از ورود و ثبت داده ها و پردازش آنها، گزارشات کاملی از روند اقدامات اجرایی و قضایی به مراجع درون سازمانی و برون سازمانی تهیه و ارائه می گردد.

ارایه درگاه پرداخت بانکی ePayBank.ir با ضریب امنیتی بالا برای پذیرندگان درگاه پرداخت

Continue reading

آشپزی و طبخ غذا

آشپزی و طبخ غذا یکی از کارهای لاینفک زندگی روزمره ی انسانها است، چرا که غذا مهم ترین عامل برای حیات انسان است. از این رو، لازم است انسان ها از غذاهای سالم و مقوی و انرژی زا و ساده استفاده کنند تا همیشه سالم و تندرست باشند.

رمز سلامتی و نشاط انسان در استفاده از غذاهای ساده است؛ بدن انسان فقط قادر است از غذاهای ساده تغذیه نماید. پسندیده است در هر وعده غذایی، بیش از یک نوع غذا بر سر سفره نباشد. تداخل انواع غذاها بر سر یک سفره، برای انسان بسیار مضر بوده و انسان را به زحمت می اندازد. تنوع زمانی ارزش دارد که در طول روز و هفته صورت پذیرد. در هر وعده از روز، تنها یک نوع غذای ساده میل کنید تا از همه مواد غذایی بهره مند شوید و تمام نیازمندی های بدنتان تامین شود. غذای انسان باید داروی او باشد و داروی او هم غذایش باشد! اگر چنین عمل کردیم دیگر بیماری در زندگی ما مفهومی نخواهد داشت.

ارایه درگاه پرداخت بانکی برای سایتهای آشپزی ، متخصصان و کارشناسان تغذیه و صنایع غذایی

Continue reading

لزوم اعتبارسنجی مشتریان

لزوم اعتبارسنجی مشتریان درگاه پرداخت بانک

اصالت سنجی یا احراز هویت به تعیین صحت و سقم یک ویژگی، داده یا نهاد گفته می شود. این فرایند ممکن است شامل تایید هویت یک شخص، دنبال کردن ریشه های یک سازه بشری، مطمئن شدن از اینکه یک کالا همانی است که بسته بندی آن معرفی می کند، یا اطمینان از قابل اعتماد بودن یک نرم افزار رایانه ای باشد.

درگاه پرداخت ePayBank.ir تنها درگاه بانکی است که تمامی پذیرندگان فعال آن معتبر هستند.

Continue reading