Category Archives: درگاه اینترنتی بانک اقتصاد نوین

درگاه اینترنتی اقتصاد نوین

بانکداری شرکتی

آشنایی با بانکداری شرکتی بانک اقتصاد نوین

بانک اقتصاد نوین به عنوان نخستین بانک خصوصی جمهوری اسلامی ایران همواره منادی یک بانک نوین برای زندگی نوین بوده است. در همین راستا و متناسب با اتخاذ استراتژی های رقابتی و رو به رشد بانک و تلاش مستمر و تعهد همیشگی به ارزش آفرینی، کشف و پاسخگویی به نیازهای مشتریان، اقدام به طراحی و پیاده سازی ساختار بانکداری شرکتی و ارایه راهکارهای جدید بانکی نموده است.

هم اکنون درگاه بانک اقتصاد نوین را نیز میتوانید با عضویت در درگاه پرداخت بانک ePayBank.ir و فعالسازی حساب کاربری خویش برای سایت خویش میتوانید داشته باشید. Continue reading

درگاه پرداخت بانک اقتصاد نوین

پذيرنده گرامي

با سلام و احترام

به استحضار می رساند، حسب الزام بانک مرکزی ج.ا.ا و شاپرک انتقال صفحات درگاه پرداخت اينترنتي از دامنه­های پيشين شرکت­های PSP به آدرس­های جديد اين شرکت­ها تحت دامنه شاپرک الزامی می­باشد. لذاخواهشمند است به منظور پيشگيری از قطع خدمات پرداخت ارئه شده از طرف شرکت پرداخت نوین آرین، حداکثر تا تاريخ 15/02/1393 مطابق رويه ذيل اقدام فرماييد:

تغيير آدرس فراخواني وب سرويس­های پرداخت نوین از:

   https://modern.enbank.net/ref-payment/jax/merchantAuth?wsdl

به آدرس:

      https://pna.shaparak.ir/ref-payment/jax/merchantAuth?wsdl

و تغيير آدرس درگاه پرداخت اينترنتي پرداخت نوین از :

     https://modern.enbank.net/CardServices

به آدرس:

      https://pna.shaparak.ir/CardServices

همچنين ضروري است پس از اعمال تغييرات در سايت خود، حتماً با واحد پذيرندگان شرکت جهت تکميل فرايند تغييرات تماس حاصل نماييد.

ارائه درگاه پرداخت بانک اقتصاد نوین برای پذیرندگان درگاه پرداخت ePayBank.ir با همکاری شرکت نوین پرداخت آرین امکان پذیر شد، لازم بذکر است تغییرات شاپرک در بانکهای طرف قرارداد درگاه پرداخت اعمال شده است و این مطلب صرفا جهت اطلاع رسانی می باشد.

درگاه پرداخت بانک اقتصاد نوین

با سلام

احتراماً؛ به اطلاع می رساند، پیرو ابلاغ بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و با توجه به الزامات “شاپرک ” مبنی بر انتقال ارائه سرویس درگاه های پرداخت اینترنتی بانک اقتصاد نوین به شرکت پرداخت نوین آرین ( ارائه دهنده سرویس های پرداخت وابسته به بانک اقتصاد نوین ) و قطع سرویس پیشین تحت دامنه MODERN ، جهت جلوگیری از بروز هرگونه اختلال، اقدامات ذیل را  انجام نمائید: Continue reading