بایگانی دسته: درگاه پرداخت لیبرتی

ارائه ی خدمات درگاه پرداختی لیبرتی

درگاه پرداخت سایت تبلیغات کلیکی

آیا وب مستر سایت تبلیغات کلیکی هستید و نیاز به درگاه پرداخت دارید؟

تبلیغ ایرانی , کسب درآمد از نمایش تبلیغات به ازای کلیک , درج آگهی در گسترده ترین شبکه نمایش تبلیغات ایران را انجام میدهید؟

آیا سایتی دارید که طرح هایی شامل آگهی کلیکی نامحدود, بنر هوشمند, بنر هدفمند و….را ارایه میدهد ولی درگاه پرداخت ندارید؟

آیا میخواهید هزینه تعرفه های خرید و فروش خود را آنلاین دریافت نمایید؟

درگاه پرداخت ePayBank.ir بدون کارمزد هست.

درگاه پرداخت ePayBank.ir دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته و عدم سقف پرداخت روزانه و تسویه حساب انی برای تراکنش های صد هزار به بالا و ۶ نوبت در روز برای تراکنش های زیر ۱۰۰ هزار.

تفاوت را با خدمات درگاه پرداخت ePayBank.ir احساس کنید.

Liberty Reserve

پول اینترنتی لیبرتی

بعد از اینکه طی عملیات هماهنگ شده بین المللی ایالات متحده آمریکا Liberty Reserve  سه ماه پیش منحل گردید و سرورها و کلیه متعلقات به این شرکت توقیف شد . متخصصان امنیت هم اکنون بر این باورند که هکرها و مجرمان اینترنتی بسوی حساب ارزی اینترنتی دیگری از جمله Perfect Money سوئیچ کرده اند.

اتهامات اعلامی مبنی بر 6 بیلیون دلار پولشویی کمپانی لیبرتی باعث افزایش نگرانی در مورد دلارهای اینترنتی شده است بطوری حساب افرادی که در لیبرتی دلار داشتند مصادره و هیچ وجهی به دارندگان حساب ارز اینترنتی تعلق نگرفت . بسیاری از صرافان اینترنتی که کار تبدیل ارز به لیبرتی و برعکس را انجام میدادند در طی این عملیات با ورشکستی مواجه شدند و خود بنده نیز یکی از قربانیان این حادثه بودم بطوریکه 300$ لیبرتی بنده نیز که در تیرماه با 3800 تومان تهیه کرده بودم با منحل شدن این کمپانی عملا نابود شد و هیچ جائی نیز نمیتوان پیگیری کرد.

با توجه به اینکه یکسری سایتهای سرمایه گذاری تقلبی از قبیل فورکس و … نیز در اینترنت با دلار های اینترنتی سروکار دارند فلذا باید دقت کافی در تعاملات بین المللی خود داشته باشید. بسیاری از این کمپانی های شاخ آفریقا با فریب دادن و اعتمادسازی برای مبالغ کمتر سعی در بدست آوردن دلار بیشتر برای حسابهای خودشان میکنند و سپس بدون اینکه نشانه ای از خود برجای بگذارند از دنیای اینترنت با دلارهای کسب شده ناپدید میشوند و دامنه جدید ثبت و مجدد همان روال را بر روی آن پیاده سازی می کنند.

یکی از مشکلاتی که در طی این سالها خود بنده با آن مواجه شدم سایتهایی بود که بصورت کلیکی به فرض 1 دلار یا چند سنت بازای بازدید به حساب ویزیتور آپدیت می کردند و یک سقف پرداخت به فرض 1000 دلار در نظر میگرفتند که متاسفانه جوانان و نوجوانان ایرانی خود را معتاد به این قضیه کلیک و رویای بدست اوردن پول و میلیاردری یک شبه میکردند و عملا گرفتار بیگاری کشیده شدن از طرف این سایتها میشدند و وقتی هم فرضا پول به سقف تعیینی 1000$ میرسید و تقاضای تسویه حساب میدادید عملا مبلغی پرداخت نمیشد و شما با ویزیت خود روزانه نفع بسیاری را برای آن سایت خارجی میرساندید.

به اینجور سایتها اکثرا scam گفته میشود که در دنیای اینترنت بسیار فراوانند و باید محتاط بود و به سایتهای خارجی بسادگی اطمینان نکرد.

برگشت عملیات پرداخت

برگشت عملیات (Reversal)
در صورت بروز اتفاقات ناخواسته، که عمدتا ناشی از نقایص فنی و یا قطع ارتباط کاربر با فروشگاه آنلاین، میباشد، فروشنده ملزم به برگشت عملیات خواهد بود، همانطور که در عملیات Sale توضیح داده شد، در آخرین مرحله eShop از دروازه پرداخت استعلام عملیات خواهد کرد؛ از این لحظه به بعد چنانچه فروشنده متوجه شود به هر دلیلی مشتریش نتیجه عملیات پرداخت خود را مشاهده نکرده، فروشنده عملیات برگشت را انجام میدهد.

PinReversal(pin, orderId, orderToReversal, ref status) ادامه‌ی خواندن

  • جی پال (38)

مشخصات پذیرنده درگاه شرکت تجارت الکترونیک

1. پذیرنده موظف است یک حساب معتبرداشته باشد .
2. پذیرنده موظف است تمامی فرایند یک تراکنش را بروی پروتکل امن یا https انجام دهد . چرا که تمامی اطلاعات رد و بدل شده با بالاترین سطح ایمنی انتقال یابند و امکان هرچه کمتر سوء استفاده از این اطلاعات فراهم گردد .
3. پذیرنده موظف است فرایندهایی که ذیل این سند مطرح می گردند را به شکل کامل انجام دهند ، چرا که عدم توجه به این موضوع بروز مغایرتهای مالی را محتمل کرده و شرکت تجارت الکترونیک هیچگونه مسئولیت در قبال این موضوع را نمی پذیرد .
4. فروشنده موظف است IP های سرور های خود را به این شرکت اعلام کند و در صورت تغییر آنها سریعا مراتب را اطلاع دهد. چراکه IP ها به همراه شناسه پذیرنده جهت احراز هویت پذیرنده مورد استفاده قرار می گیرند و عدم تطابق آنها باعث عدم قبولی کلیه تراکنشها ی پذیرنده می گردد . ادامه‌ی خواندن

  • شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (18)