درباره درگاه بانک

ePayBank is a global e-commerce business allowing payments and money transfers to be made through the Internet. Online money transfers serve as electronic alternatives to .paying with traditional paper methods, such as checks and money orders

ما در گروه طراحان آریاکدرز که صاحب امتیاز درگاه پرداخت ePayBank.ir می باشد همواره در راستای این اعتقادمان به پیش رفته ایم که از دست دادن پول و ثروت بهتر از آن است که اعتماد و اعتقاد مردم را از دست بدهیم . حرمت و اعتبار آنچه بدان تعهد کرده ایم، ایمان به ارزش تولیدات و سخنانمان ، همیشه برایمان بهتر از یک سود آنی بوده است .

درگاه پرداخت ePayBank.ir زیر مجموعه آریاکدرز می باشد و تحت برند انحصاری آریاکدرز مشغول به فعالیت و ارائه خدمات درگاهی برای جامعه وب مستری کشور اعم از سایتها ، وبلاگها و شبکه های اجتماعی می باشد.

سایت ePayBank.ir مورد تایید وزارت صنعت ، معدن و تجارت ، enamad.ir به عنوان ارایه کننده خدمات درگاه پرداخت می باشد و هویت صاحب امتیاز این سایت یعنی آقای مهندس مرتضی صاحب را میتوانید استعلام نمایید تا از صحت سخنان ما اطمینان کامل حاصل نمایید.

سعی ما همواره بر این است که رضایت مشتری را جلب نماییم و خواسته ها و انتظارات را برآورده سازیم فلذا سعی مینماییم کیفیت خدمات ارایه شده در ePayBank.ir متفاوت تر و عالیتر از دیگر همکارانمان باشد.

در صورتیکه دارای کسب و کار اینترنتی هستید میتوانید جزء خانواده درگاه پرداخت ePayBank شوید و از مزایا و تسهیلات بانکی این درگاه پرداخت بهره مند شوید.

سادگی ، ایمنی ، دقت ، پشتیبانی سریع و 24 ساعته ، پرداخت بدون کارمزد ، پرداخت بدون سقف پرداخت روزانه ، داشتن ماژولها و پلاگین های متنوع برای CMS های رایج در وب ، راحتی کار  و امنیت تراکنشهای مالی از جمله مزایای درگاه پرداخت اختصاصی ePayBank.ir می باشد.

ما در سایت ePayBank.ir خدمات درگاهی مستقیم ، غیر مستقیم ، آنلاین ، اختصاصی برای سایت ، وبلاگ ، فروشگاه ، شبکه اجتماعی شما فراهم می آورده ایم.

پیوستن به جامعه درگاه پرداخت و پذیرندگان اینترنتی ePayBank.ir بسیار ساده و روشن است.

کافیست به سایت درگاه پرداخت اینترنتی ePayBank.ir مراجعه نمایید و بر روی منوی عضویت کلیک نمایید و فیلدهای مربوط به درخواست درگاه پذیرندگی بانک را پر کنید و سپس فرم کامل شده خود را با کلیک بر روی دکمه ثبت برای ما ارسال کنید. سیستم بصورت خودکار شماره کد پذیرندگی و رمز عبور برای شما صادر و به پست الکترونیک یا email افتتاح کننده حساب ارسال می کند.

با استفاده از Merchent Password و Merchent ID ارسالی میتوانید سایت یا وبلاگ خود را به درگاه پرداخت ePayBank.ir مجهز نمایید.

نگران انجام این کار نباشید ! به را حتی میتوانید با استفاده از راهنمایی و پشتیبانی موجود در سایت رسمی ePayBank.ir این کار را با هم انجام دهیم.

کیفیت خدمات برتر بانکداری نوین در دنیای تجارت الکترونیک ایران را کافیست با ePayBank.ir تجربه کتید.

هدف ما در ePayBank.ir تسهیل نمودن هر چه بیشتر ارایه خدمات درگاه پرداخت برای متقاضیان محترم می باشد که خود را نمیخواهند درگیر مسائل فنی پیاده سازی مستقیم درگاه پرداخت بانکی نمایند و پشتیان و حسابرس عالی برای تراکنشهای مالی خود نیاز دارند.

تمامی تراکنشهای مالی پذیرندگان از قبیل واریز ، انتقال وجه ، تسویه حساب و … در سایت ثبت میشوند و بصورت صورت حساب دوره ای برای مشتری قابل ارایه و نمایش می باشد.

امنیت تراکنشهای پذیرندگان درگاه پرداخت آریاکدرز توسط گروه طراحان آریاکدرز تضمین می شود.

این سایت epbanks.ir که همکنون مشاهده می نمائید بیشتر جنبه اطلاع رسانی داشته و شما کاربران گرامی میتوانید با مراجعه به سایت رسمی درگاه پرداخت epaybank.ir از کلیه امکانات ارایه شده توسط این سیستم اطلاع حاصل نمایید.

با سپاس از توجه و یاری شما

مدیریت درگاه پرداخت ePayBank.ir

یک دیدگاه 2 در “درباره درگاه بانک

  1. dit :Aie, on est si nombreuses dans ce cas !!! Je propose de créer un site qui référence tous les coiffeurs qui ne maîtrisent pas l&so712;expre#si8n “léger dégradé” de vrais dangers capillaires !!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *