خدمات کارت بانک ملی

کارت خانواده بانک ملی

کارت خانواده عبارتست از یک یا مجموعه ای از چند کارت مغناطیسی که به یک حساب ترجیحی متصل بوده و صاحب اصلی حساب ( کارت اصلی) میتواند با مراجعه به شعب بانک ملی و ارائه درخواست ضمن تعیین تعداد کارت درخواستی برای اعضای خانواده، نسبت به شمخص نمودن خدمات مورد نیاز، اعم از تعیین سقف مبلغ برداشت، امکان مشاهده یا عدم مشاهده موجودی حساب و همچنین مشاهده یا عدم مشاهده صورتحساب برای دارندگان هر یک از کارتها، اقدام نماید که این قابلیت ها از خصوصیات بارز این محصول به شمار می رود.

ارایه درگاه پرداخت ePayBank.ir برای صاحبان حساب در بانک ملی ایران و سایر بانکها

کارت مجازی

کارت مجازی، کارتی است که بنا به درخواست شرکت ها، سازمانهای دولتی و غیردولتی دارای حساب حقوقی یا دولتی خزانه ای نزد این بانک و بمنظور تسهیل در واریز وجه به این حساب ها تعلق می گیرد. شایان ذکر است برای این کارتها، صدور فیزیکی انجام نمی شود و بدلیل نداشتن رمز اول، رمز دوم و کد امنیتی CVV2، قابلیت برداشت نقد، پرداخت قبوض و خرید اینترنتی توسط این کارت ها وجود ندارد.

کارت خرید اینترنتی

کارتی است که بنابه درخواست مشتری ( اعم از حقیقی و حقوقی ) صرفا جهت خرید اینترنتی صادر می گردد. این کارت دارای کد امنیتی CVV2 و رمز دوم و با قابلیت انتقال وجه دو طرفه از طریق دستگاه خودپرداز بوده و امکان واریز به این کارتها از طریق سیستم تحویلداری سیبا نیز وجود دارد.

پیوند کارت

بانک ملی ایران با همکاری واحد پیوند دانشگاه شهید بهشتی اقدام به ایجاد کارتی دو منظوره تحت عنوان کارت پیوند نموده است. این کارت که قبلا فقط بعنوان کارت شناسایی از طرف واحد پیوند اعضا به داوطلبین اهداء عضو تحویل می گردید که از این پس با همکاری بانک ملی ایران بصورت کارت دو منظوره برای متقاضیان ارسال می گردد.

داوطلبین دریافت این کارت میتوانند با مراجعه به سایت اهداء عضو اقدام به تکمیل فرمهای مربوطه نمایند. پس از تکمیل اطلاعات، کارت اهداء عضو از طرف بانک ملی ایران به نشانی درج شده در فرم ارسال می گردد. دریافت کننده کارت در صورت تمایل میتواند با مراجعه به یکی از شعب بانک ملی ایران اقدام به فعالسازی این کارت نموده و پس از آن به عنوان یک کارت بانکی با کلیه امکانات سایر کارتهای بانکی استفاده نمایند.

کارت هواداری ورزش

صدور کارت هواداری منوط به انعقاد قرارداد فی مابین بانک و باشگاه مورد نظر می باشد. هموطنان ورزش دوست فقط در این صورت میتوانند با مراجعه به شعب بانک ملی در سراسر کشور نسبت به درخواست کارت هواداری ورزش اقدام نمایند.

این کارت علاوه بر دارا بودن کلیه قابلیتهای ملی کارت، مزایای دیگری از جمله:

  • خرید از شبکه اختصاصی فروشگاهی طرف قرارداد و بهره مندی از تخفیف قابل ملاحظه
  • خرید انواع مختلف بیمه نامه با تخفیف از بیمه های طرف قرارداد
  • استفاده از خدمات بیمه درمان تکمیلی
  • استفاده از تخفیف در مراکز اقامتی شامل هتل، تورهای داخلی و خارجی از مراکز طرف قرارداد
  • امکان تهیه بلیط مسابقات ورزشی خصوصا مسابقات فوتبال در آینده نزدیک می باشد.

کارت میزان

این کارت از نوع کارت اعتباری بوده و سقف اعتبار ان تا 15 میلیون تومان می باشد و با کارمزد 4 درصد به کارکنان محترم دولت و بنابه درخواست سازمان و وزارت خانه مربوط و با هماهنگی وزارت صنعت، معدن و تجارت صادر می شود. بازپرداخت بدهی در اقساط 24 ماهه می باشد. این کارت صرفا در مراکز فروشگاهی طرف قرارداد طرح میزان که مجهز به دستگاههای پایانه فروش خاص می باشند و فقط برای کالاهای مشمول طرح مذکور و دارای ایران کد صادر می شود، قابل استفاده است.