درگاه پرداخت آگهی و تبلیغات

درگاه پرداخت  برای سایت های نیازمندی درج  آگهی ، تبلیغ و  تبلیغات رایگان

اگر شما صاحب سایت یا وبلاگ پر بازدید هستید مطمئنن بفکر کسب درآمد از ترافیک سایت یا وبلاگ خویش هستید. سایت های آگهی تبلیغ و تبلیغات عموما دارای بازدید بالایی هستند و همین امر موجب می شود که صاحبان سایتهای آگهی و تبلیغات دو روش تبلیغ رایگان و تبلیغ پولی ستاره دار را برای سایت یا وبلاگ خویش برگزینند.

“Luck is a dividend of sweat. The more you sweat, the luckier you get” 

آگهی دهندگان به فرض مثال در سایت آگهی رایگان تبلیغ و تبلیغات آگهی شهر من میتوانند به رایگان به تعداد نامحدود آگهی رایگان درج و ثبت نمایند و برای نمایش و ماندگاری آگهی خویش در سایت آگهی مبلغی را نپردازند ولی برای اثربخشی آگهی خودشان نیاز دارند که آگهی خود را بصورت ستاره دار درآورند تا در بالای لیست آگهی ها نمایش داده شوند چون عموما کاربران اینترنتی حوصله گشت و گذار در صفحه را ندارند و آگهی هایی که در لیست بالای سایت آگهی و تبلیغات نمایش داده می شود برای کاربران اینترنتی دیده می شوند حال در این حالت یک رقابت بین آگهی های آگهی دهندگان تبلیات اینترنتی پدید می آید که چه آگهی و تبلیغ ای بالاتر نشان داده شود که در میان سیاست سایتهای درج نیازمندی ، آگهی و تبلیغ رایگان ، ستاره دار یا همان ویژه کردن آگهی و تبلیغات است که این خدمات بجهت همین قضیه رقابت بازاریابی آگهی ها و نمایش دیداری آگهی و تبلیغات پولی می باشد و آگهی دهنده برای ستاره دار کردن تبلیغ و آگهی خویش که درصد بالایی از نمایش را در سایت آگهی و تبلیغات در برخواهد داشت پول بحساب سایت آگهی رایگان و تبلیغ رایگان یا همان تبلیغات رایگان و نیازمندی های اینترنتی رایگان  یا وبلاگ پذیرای آگهی می پردازد.

حال اکثر سایتهای آگهی و تبلیغات اینترنتی روش پرداخت پول آنلاین را ندارند و معمولا از روش های سنتی پرداخت همچون انتقال کارت به کارت استفاده میکنند.

سایتهای تبلیغ و آگهی رایگان میتوانند با عضویت در درگاه پرداخت ePayBank.ir دارای درگاه پرداخت بانکی برای سایت یا وبلاگ نمایش آگهی  خویش باشند و پول واریزی آگهی دهندگان را مستقیما در پنل کاربری خودشان میتوانند مشاهده نمایند و آگهی و بنر تبلیغاتی را در سایت یا وبلاگ به مدت تعیینی با توجه به مبلغ و وجه واریزی به درگاه پرداخت برحسب تعرفه های درج آگهی  خودشان نگه داری نمایند.

بعبارتی مثلا یک سایت اگهی یکسری آگهی ها و تبلیغات یک ماهه ، نیازمندی های دو ماهه ، تبلیغ سه ماهه و به همین روال تبلیغات شماره یک ، تبلیغات شماره دو ، تبلیغات شماره سه و … خواهند داشت که هر وب مستری برحسب رتبه سایتشان در الکسا و یا ترافیک روزانه یک نرخ معین قابل پرداخت را تعیین می نماید.

سایتهای آگهی در ایران به صورت قارچ گونه رشد کرده اند و بعضا سایتهای طراحی سایت نیز یک اسکریپت آماده می کنند که عموما بروز نمی باشد و برحسب الگوریتم های گوگل که مدام در حال تغییر می باشند بهینه نشده اند فلذا ما شبکه تبلیغات و آگهی رایگان آگهی شهر من را برای پاسخگویی به نیاز و نیازمندیهای درج آگهی ، تبلیغ و تبلیغات رایگان همشهری و هم استانی های خود و دیگر استانهای کشور طراحی و برنامه نویسی نموده ایم و هر روز در جهت توسعه و بهینه سازی کد نویسی و امنیت سایت آگهی رایگان آگهی شهر من کوشا هستیم.

با درج آگهی در آگهی و تبلیغات آگهی شهر من میتوانید آگهی لینکدار داشته باشید

با درج آگهی رایگان در آگهی شهر من میتوانید آگهی تصویری لینکدار داشته باشید

با درج تبلیغ رایگان در آگهی شهر من میتوانید آگهی خود را ماندگار نمایید

با درج تبلیغات رایگان در آگهی شهر من هم راستا با آگهی های ستاره دار نمایش داده می شوید

با ثبت آگهی رایگان در نیازمندیهای رایگان آگهی شهر من خدمات خود را تبلیغ نمایید

با ثبت اینترنتی رایگان آگهی خود در آگهی شهر من ، پیشرو در استان و شهر خود باشید

تبلیغات هدفمند و خلاق مورد پسند موتور جستجوی گوگل تنها با درج آگهی در آگهی شهر من و بروز رسانی آگهی های اخیر و آگهی جدید خود امکان پذیر هست.

با درج رایگان آگهی در آگهی شهر من در صفحات اول گوگل دیده خواهید شد

رونق اقتصادی بیزینس شما یکی از اهداف درگاه پرداخت و شبکه تبلیغات آگهی شهر من هست.

حضور شما با درج آگهی رایگان در آگهی شهر من میتواند باعث رونق اقتصادی کسب و کار شما شود زیرا سایت آگهی و تبلیغات آگهی شهر من یک سایت شناخته شده در اینترنت در زمینه آگهی و تبلیغات رایگان اینترنتی می باشد که آماده خدمت رسانی به هم میهنان عزیز و گرامی هست.

Portal sites require payment for advertising , publicity and free advertising

If you own a website or blog, you surely visited you thought to earn money from your blog or site traffic .

“Luck is a dividend of sweat. The more you sweat, the luckier you get”
Free online classifieds ads Free and open blog deals.

and means for determining the amount of deposit paid in terms of port tariffs should be kept in their advertisements .

Alexa daily traffic or a fixed rate payable is determined.

we are.

Advertise with the leading advertising banners can be Lynkdar

A leading free advertising , video ads have Lynkdar

Free ad posting your ads in leading a session lasting

Free adverts in line with a leading display ad starred in.

Free registration Free classifieds in requirements leading to advertise their services

Sign in leading free online classifieds leader in your city

Google is the only search engine friendly targeted advertising and creative advertising banners recent update on Leading a new ad is allowed .

Free posting of ads will appear on Google’s first page of a leading

Prosperity of your business is one of the leading advertising networks and payment gateway objectives .

there .

Online portal , web portals , payment gateway , online payment portal for free Saytag·hy a leading bank port advertisers , advertisers pay a port , the port paid advertising , free advertising is a leading advertising starred extension , renewal , especially advertisements , jack up paid advertisements Free , paid advertising insert jack , slot promotions banks , ports, banks , business banking portal advertising, advertising port , port adverts , adverts port , enter the port requirements , portal advertising networks , payment gateway ads , provincial payment gateway , payment gateway ad , payment gateway nation, the national payment gateway , payment gateway requirements , payment gateway Washington , payment gateway blog credit payments , pay ad starred Special payment Online Payment ads

  • تبلیغات رایگان (28)
  • آگهی رایگان (17)