سامانه همراه بانک ملت

سامانه همراه بانک ملت چیست؟

دارندگان حساب جام بانک ملت میتوانند پس از فعالسازی خدمات ویژه بانک در شعبه افتتاح کننده حساب، جهت راه اندازی سامانه بانک ملت از طریق گوشی تلفن همراه خود اقدامات ذیل را انجام دهد:

  • دریافت رمز عبور از شعبه افتتاح کننده حساب
  • نصب نرم افزار همراه بانک ملت از طریق سایت بانک ملت و یا متصدی مربوطه در شعبه بانک ملت
  • ثبت و بروز رسانی کلید تبادل اخذ شده از سایت بانک ملت در قسمت تنظیمات سامانه
  • بروزرسانی حساب / حسابها در سامانه همراه بانک
  • پس از انجام مراحل فوق امکان استفاده از خدمات ارزشمند سامانه مذکور به شرح ذیل فراهم می باشد:

اطلاع از موجودی حساب بانک ملت : با استفاده از سامانه همراه بانک ملت، امکان دریافت اخرین موجودی حساب به لحظه برای دارندگان حساب جام میسر می باشد.

دریافت سه گردش آخر حساب : دارندگان حساب جام که از سامانه همراه بانک استفاده می نماید با ارسال درخواست دریافت سه گردش آخر حساب خود، امکان مشاهده سه گردش آخر حساب خود در لحظه را دارا می باشند.

پرداخت انواع قبوض سراسر کشور: با استفاده از نرم افزار همراه بانک ملت مشتریان بانک ملت و صاحبان حساب جام میتوانند در هر زمان از شبانه روز نسبت به پرداخت انواع قبوض شرکتهای خدماتی از قبیل آب، برق، تلفن ثابت، تلفن همراه، گاز و عوارض شهرداری با ثبت شناسه قبض و شناسه پرداخت نوع قبض و مبلغ قبض، اقدام نمیاند.

حواله ( انتقال وجه ) به حسابهای بانک ملت و یا کارتهای عضو شتاب ( سحابی): با استفاده از سامانه همراه بانک ملت امکان انتقال وجه به حسابهای متمرکز در بانک ملت و یا از طریق ملت کارت متمرکز به سایر کارتهای عضو شتاب برای دارندگان حساب جام میسر می باشد. حداکثر سقف حواله بصورت روزانه جهت سایر حسابهای متمرکز در بانک ملت مبلغ 10 میلیون ریال و کارتهای عضو شتاب مبلغ سه میلیون ریال و بین حسابهای صاحب حساب نامحدود می باشد.

تایید مبلغ چک: دارندگان حساب جام با انتخاب حساب جام و ورود شماره و سریال و تاریخ چک در قسمت مربوطه سامانه همراه بانک ملت میتوانند مشخصات چک / چکهای صادره خود را به بانک اعلام نموده تا چکها صرفا با مشخصات تایید شده صاحب حساب از حساب پاس شود.

استعلام وضعیت چک: با انتخاب شماره حساب جام و ورود شماره سری و سریال چک، صاحبان حساب جام میتوانند آخرین وضعیت چک / چکهای صادره خود را پیگیری نمایند.

غیرفعالسازی کارت ملت : با انتخاب گزینه غیر فعالس سازی کارت و شماره کارت مورد نظر در مواقع ضروری امکان غیرفعال سازی ملت کارت متمرکز صاحب حساب جام در لحظه میسر می باشد . قابل ذکر است جهت فعالسازی مجدد کارت بایستی به شعب بانک ملت مراجعه شود.

مشاهده اطلاعات ملت کارت متمرکز: با استفاده از گزینه فوق این امکان برای دارندگان حساب جام مهیا می باشد که اطلاعات ملت کارت متمرکز خود از جمله شماره حساب اصلی متصل به کارت، وضعیت کارت، نوع حساب متصل شده فرعی را مشاهده نمایند.

خرید شارژ تلفن همراه : دارندگان حساب جام با استفاده از خدمت فوق در سامانه همراه بانک ملت، امکان خریداری شارژ اعتباری تلفن همراه را دارا می باشند. به طوری که با انتخاب حساب مورد نظر جهت برداشت و انتخاب اپراتور و میزان اعتبار درخواستی میتوانند شارژ اعتباری خریداری نمایند.

خرید شارژ تلفن همراه بر خط Online :

صاحبان حساب جام بانک ملت از طریق سامانه همراه بانک ملت این امکان را دارند که برای خرید شارژ، مبلغ شارژ و شماره تلفن همراهی که قصد شارژ ان را دارند، بصورت خرید در لحظه اقدام نمایند. در این صورت پس از انجام عملیات فوق، با ارسال یک پیامک از سوی شرکت خدماتی مربوطه، سیم کارت اعلام شده به میزان شارژ درخواستی شارژ می شود.

دریافت گزارش سه شارژ آخر خریداری شده : با استفاده از گزینه فوق صاحبان حساب جام بانک ملت میتوانند گزارش سه گردش آخر شارژ اعتباری خریداری شده خود را در لحظه مشاهده نمایند.

تولید شماره شبا : دارندگان حساب جام بانک ملت با استفاده از گزینه تولید شماره شبا این امکان را دارند که شماره شبا حساب / حسابهای خود و همچنین حسابهای دیگران را دریافت نمایند.

بایگانی پیام های رسیده : در قسمت بایگانی سامانه همراه بانک ملت این امکان برای دارندگان حساب جام مهیا است که تعداد 20 رتاکنش آخر خود را در قسمت فوق مشاهده نمایند.

تغییر رمز همراه بانک ملت: با استفاده از گزینه تغییر رمز همراه بانک ملت، امکان تغییر رمز ورود به سامانه تا حداکثر 8 کاراکتر برای دارندگان حساب جام وجود دارد.

امکان بازپرداخت اقساط: با استفاده از گزینه پرداخت اقساط، دارندگان حساب جام میتوانند پس از انتخاب حساب و ثبت شماره قرارداد تسهیلات دریافتی، اقدام به پرداخت اقساط خود نمایند.

ارایه درگاه پرداخت مستقیم برای وب مستران و صاحبان وب سایتهای ایرانی در ePayBank.ir

  • کارت به کارت ملت از طریق اینترنت (14)
  • انتقال وجه از بانک ملت به سایر بانک ها (13)
  • شماره آنی بانک ملت (12)