سمپل کد جاوا درگاه پرداخت

سورس کد جاوا زیر در SDK ورژن 6 ایجاد و تست شده است.

برای استفاده کردن از وب سرویس Http درگاه پرداخت کافیست که یک درخواست Http بسازید و آن را به وب سرویس درگاه پرداخت ارسال نمایید؟

برنامه های اپلیکیشنی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز نیز میتوانند درگاه پرداخت آنلاین داشته باشند! بعبارتی شما که برنامه نویس سی شارپ یا VB.net یا VB6 یا دلفی هستید میتوانید برنامه خودتان را به درگاه پرداخت ePayBank.ir متصل سازید، کافیست از وب سرویس شبکه های اجتماعی درگاه پرداخت استفاده نمایید، البته حساب پذیرندگی شما نزد درگاه پرداخت بایستی قبلا فعال شده باشد.

به جرات میتوان گفت که امن ترین درگاه واسط پرداخت کشور درگاه پرداخت ePayBank.ir می باشد زیرا تمامی پذیرندگان درگاه پرداخت دارای قرارداد پذیرندگی و پرداخت با درگاه پرداخت هستند و بدین منظور هویت پذیرندگان فعال درگاه پرداخت مورد تایید می باشد.

حال به سورس کد نمونه جاوا برای متصل ساختن برنامه های مبتنی بر جاوا به درگاه پرداخت می پردازیم.در صورتیکه برنامه نویس موبایل هستید و از زبان جاوا برای کد زدن یا برنامه نویسی خودتان استفاده میکنید میتوانید از سورس کد نمونه زیر  که درگاه پرداخت برای برنامه نویسان جاوا تدارک دیده شده است بهره مند شوید:

لازم بذکر است که سورس کد جاوا زیر از کتابخانه های  java.net  و java.io استفاده میکند

try{
// Create a URL for the desired page
URL url = new URL(“http://epaybank.ir/secure_gateway/social_networks.php?mobile=09141776345&price=50000“);

URLConnection conn = url.openConnection();

// Read all the text returned by the server
BufferedReader rd = new BufferedReader(new
InputStreamReader(conn.getInputStream()));
String str;
String result = “”;
while ((str = rd.readLine()) != null) {
result += str + “\r\n”;
}
rd.close();

System.console().writer().write(result);
System.console().flush();

} catch (MalformedURLException e) {
} catch (IOException e) {
}

کافیست شماره تماس پذیرندگی خود را در سورس کد ویرایش نمایید و در سورس جاوای نرم افزار خویش استفاده نمایید. لازم بذکر است این سورس کد بعنوان نمونه ارایه شده است و برنامه نویس برحسب ذوق و خلاقیت برنامه نویسی خویش میتواند آن را بصورت اختصاصی و سفارشی در نرم افزار جاوا خویش استفاده نماید.