قرارداد ارایه خدمات درگاه

بخشی از متن قرارداد ارائه خدمات درگاه پرداخت اینترنتی ePayBank.ir

موضوع قرارداد درگاه پرداخت :

همکاری طرفین جهت استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی مستقیم ePayBank.ir جهت فروش کالا یا ارائه خدمات در سایت اینترنتی پذیرنده، برای کلیه دارندگان کارت های مورد تایید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران.مدت قرارداد درگاه پرداخت:

مدت این قرارداد از تاریخ انعقاد به مدت یکسال خواهد بود و در صورتی که در این مدت به هر دلیل فسخ نشده باشد و یا شرایط جدیدی توسط هر یک از طرفین به صورت کتبی اعلام نشده باشد به صورت اتوماتیک برای دوره های یکساله در سررسید قابل تمدید خواهد بود.

کیفیت انجام خدمات درگاه پرداخت:

درگاه پرداخت ePayBank.ir متعهد می گردد خدمات موضوع قرارداد را با سطح دسترسی 99% در 24 ساعت شبانه روز در اختیار پذیرنده قرار دهد.

نحوه اجرای قرارداد پذیرندگی درگاه پرداخت:

مشتریان پذیرنده با استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی ePayBank.ir مبادرت به پرداخت مبلغ خرید سرویس یا کالای مورد نظر خود می نمایند. ePayBank.ir از طریق وب سرویسی که در اختیار پذیرنده قرار می دهد، به پذیرنده اعلامی وصول می نماید و پذیرنده در صورت موفق بودن تراکنش براساس اطلاعات ارسالی از شرکت سرویس یا کالای مورد نظر را در اختیار مشتری قرار می دهد.

تعهدات پذیرنده درگاه پرداخت :

 1. پذیرنده بایستی دارای شماره حساب مفتوح ( شماره شبای مشخص ) نزد یکی از بانک های ایران باشد.
 2. پذیرنده متعهد می گردد، سایت فعال و امکانات لازم جهت ارائه خدمات یا کالا را دارا باشد. منظور از امکانات لازم برای ارائه کنندگان خدمات از طریق اینترنت، کامل بودن فرایند فروش اینترنتی می باشد که شامل شمخصات کامل محصول، اضافه کردن محصول به سبد خرید، انتخاب نحوه ارسال و نهایتا پرداخت می باشد.
 3. پذیرنده موظف است نسبت به اطلاع رسانی صحیح، دقیق و کافی فروش کالا یا خدمات مورد عرضه، نحوه و شرایط ارسال یا تحویل، شرایط برگشت از خرید در وب سایت فروش اینترنتی خود اقدام نماید
 4. پذیرنده موظف است تا نسبت به ارسال کالا یا ارائه خدمات فروخته شده از طریق اینترنت، مطابق توافق به عمل آمده با دارنده کارت که در سایت خود اعلام نموده است اقدام نماید.
 5. پذیرنده به هیچ عنوان مجاز به دریافت مبلغ اضافی به عنوان هزینه کارمزد پرداخت اینترنتی از دارنده کارت نمی باشد و کلیه کارمزدها طبق مقررات شاپرک محاسبه می شود.
 6. پذیرنده مکلف است در صورت ناموفق بودن تراکنش از تحویل کالا به مشتری تحت هر شرایطی خودداری نماید. بدیهی است در صورت تحویل کالا به مشتری و عدم دریافت وجه، جبران تمامی خسارات به عهده پذیرنده خواهد بود.
 7. در صورت بروز هرگونه مشکل در روند فروش محصولات که ناشی از قصور پذیرنده باشد تمامی مسئولیت های ناشی از این مورد بر عهده ایشان خواهد بود و پذیرنده موظف به جبران خسارت وارد آمده به دارنده کارت یا شرکت می باشد.
 8. پذیرنده متعهد است چنانچه به اشتباه وجهی به صورت اضافه به حساب وی واریز شد مجاز به برداشت وجه نبوده و مراتب را سریعا به شرکت اطلاع دهد. در این موارد مراجع ذی صلاح مجاز هستند بدون انجام هیچ تشریفاتی در رفع اشتباه برگشت وجه مربوطه از حساب وی اقدام فرماید. در صورت برداشتن سهوی می بایست حداکثر ظرف مدت 48 ساعت وجه مربوطه به حساب برگردانده شود. در این راستا در صورت عدم همکاری پذیرنده ePayBank.ir میتواند از طریق مراجع قانونی اقدام نماید.
 9. پذیرنده متعهد می گردد از فروش کالا یا خدماتی که مخالف مصوبات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و یا سایر قوانین موجود در کشور باشدف خودداری نماید.
 10. پذیرنده متعهد است صرفا جهت خدمات مجاز که حقیقتا انجام می دهد از درگاه پرداخت اینترنتی استفاده نماید و از انجام هرگونه معاملات صوری یا شبیه سازی از طریق درگاه پرداخت پرهیز نماید.
 11. چنانچه دستورالعمل مصوبی از سوی وزارت بازرگانی در ارتباط با کالا یا خدمات ارائه شده توسط پذیرنده وجود داشته باشد، پذیرنده موظف است کالاها یا خدمات عرضه شده را منطبق با دستورالعمل ستاد قیمت گذاری کالاها در وزارت بازرگانی قیمت گذاری نماید.
 12. پذیرنده موظف است لوگو و لینک شرکت را در صفحه اصلی سایت خود درج نماید.
 13. پذیرنده متعهد می گردد که اطلاعاتی را که شرکت برای بررسی فنی وب سایت پذیرنده احتیاج دارد در اختیار نماینده ePayBank.ir قرار داده و توصیه ها و مواردی که بازرس درگاه پرداخت متذکر می شود را رد اسرع وقت به کار بندد.
 14. پذیرنده متعهد می گردد کلیه کارت های صادره توسط بانک ها و موسسات مالی و اعتباری مجاز متصل به شتاب را بدون اعمال تبعیض و تفاوت بپذیرد
 15. پذیرنده متعهد می شود هرگونه تبلیغات در زمینه پرداخت الکترونیک را که به صورت ضمنی یا صریح ممکن است ذهن خواننده را معطوف به درگاه پرداخت ePayBank.ir نماید، با هماهنگی ePayBank.ir انجام دهد.
 16. پذیرنده متعهد است به نحوی واضح و آشکار، شماره تماس و یا آدرس الکترونیکی فرد یا افرادی را که به عنوان مسئول و یا مسئولین پشتیبانی سایت خود، بر روی وب سایت اعلام نماید تا در صورت بروز مشکل در امر خرید اینترنتیف مشتری بتواند مشکلات را از طریق اطلاعات مذبور به پذیرنده منعکس نموده و از این طریق از یاشان یاری بطلبد.
 17. پذیرنده متعهد است تحت هیچ شرایط اطلاعات محرمانه خود را مانند اطلاعات اکانت، اطلاعات حساب، اطلاعات کارت متصل به حساب و … را در اختیار شخص ثالث قرار ندهد.
 18. پذیرنده به هیچ وجه و تحت هیچ شرایطی نمیتواند حق انتفاع از امکانات پرداخت الکترونیک ( فروش اینترنتی ) را به غیر واگذار نماید.
 19. درگاه پرداخت ePayBank.ir هیچ مسئولیتی در رفع دعاوی بین پذیرنده و سایر اعضایی که در زنجیره تامین کالا یا خدمات پذیرنده دخیل هستند، ندارد.
 20. پذیرنده تعهد می نماید، با استفاده از نرم افزارهای امنیتی وب سایت خود را ایمن نماید، به نحوی که از بروز هرگونه سوء استفاده احتمالی جلوگیری گردد. مسئولیت هرگونه سوء استفاده ناشی از عدم ایجاد محیط امن و جبران خسارت وارده به شرکت یا خریدار کالا و خدمات به عهده پذیرنده خواهد بود.
 21. پذیرنده اذعان می دارد که مطیع قوانین حاکم بر تجارت الکترونیک مصوب شورای اسلامی، بخشنامه ها و مصوبات بانک مرکزی و شرکت شاپرک  و درگاه پرداخت ePayBank.ir در مورد پرداخت های الکترونیک بوده و آنها را رعایت نماید.
 22. پذیرنده متعهد به فعال بودن درگاه پرداخت اینترنتی ePayBank.ir است و در صورت تشخیص درگاه پرداخت ePayBank.ir در خصوص غیرفعال کردن درگاه پرداخت، ePayBank.ir محق به غیرفعال نمودن درگاه پرداخت اینترنتی پذیرنده بوده و پذیرنده می بایستی کمال همکاری را در این خصوص داشته باشد.

ارایه درگاه پرداخت بانکی ePayBank.ir برای همه وب سایت ها و وبلاگ های ایرانی