طراحی سایت درج آگهی ای پیشرو

در صورتیکه میخواهید ترافیک ورودی سایت یا در کل بازدید سایت خویش را افزایش دهید به نکات درج آگهی آگهی شهر من که در زیر عنوان می شوند توجه فرمایید زیرا توجه به این نکات بسیار مهم و باعث افزایش بهره وری شما از درج آگهی در سایت تبلیغات نیازمندی MyCityAd.ir خواهد شد.نکاتی که در زیر عنوان می شوند را بخاطر بسپارید و همواره در موقع درج آگهی در MyCityAd.ir که بهترین و منطبق ترین سایت نیازمندی ایران بر اساس ساختار الگوریتمی موتورهای جستجو همچون Google,Bing,Yahoo می باشد توجه کنید

 • انتخاب عنوان حرفه ای و مناسب و جذاب بگونه ای که کلمات کلیدی هدف شما در آن ذکر شده باشند.
 • بعد از تایید آگهی حتما با آی پی های مختلف به آگهی خویش رای یا Vote دهید تا در هنگام ایندکس به صورت ستاره دار و رای داده شده در گوگل ایندکس شود.
 • بعد از تایید آگهی توسط مدیریت، هر روز و حتی شده هر ساعت آگهی خود را بروز رسانی کنید تا در ابتدای لیست نتایج آگهی ها دیده شوید و شانس بازدید از سایت و افزایش فروشتان را چند برابر کنید.
 • متن آگهی که در MyCityAd.ir درج می کنید سعی کنید که متفاوت تر و کاملتر درج شده باشد و متنی یکتا برای بازدهی بیشتر محصول یا خدمات خویش تدوین نمایید و آن متن را به مرور زمان ویرایش و تکمیلتر نمایید.
 • بعد از عضویت در سایت یا ثبت آگهی جدید، حتما پروفایل کاربری خویش را تکمیل نمایید و اطلاعات تماس و آدرس فیزیکی و آدرس اینترنتی خودتان را درج نمایید.
 • سعی کنید برای آگهی که درج می کنید تصویر مناسبی انتخاب نمایید که گویای آگهی باشد.
 • سعی کنید حتما کلمات کلیدی هدف را در درج آگهی بگنجانید و 7 کلمه کلیدی در 7 سطر درج نمایید
 • سعی کنید که با کلمات کلیدی هدفتان در متن آگهی جملات مهیج با خلاقیت تولید کنید بگونه ای که خواننده را بذوق بیاورد تا بیشتر آگهی شما را بخواند، در سیستم آگهی آگهی شهر من مدت زمانی که یک آگهی دهنده بر روی آگهی صرف می کند ثبت می شود و یکی از متدهای تشخیص آگهی محبوب از غیر محبوب همین روش می باشد
 • سعی نکنید که متن تکراری آگهی تایید شده را ارسال کنید چون در سیستم توسط مدیریت و اپراتورهای پشتیبان سایت تایید نخواهند شد و در صورتیکه چنین روالی را کاربری بیش از حد مجاز در پیش گیرد جریمه خواهد شد و دیگر توانایی ارسال آگهی را نخواهد داشت فلذا لطفا سعی کنید که متن یکتا و یونیک و غیر تکراری باشد.
 • آگهی را در شاخه و زیرشاخه مناسب درج آگهی نمایید.
 • آگهی را در استان و شهری که در آن به ارایه خدمات میپردازید درج آگهی کنید.
 • در صورتیکه میخواهید افزایش فروش داشته باشید میتوانید تمامی محصولات خودتان را در MyCityAd.ir درج آگهی کنید. وقتی درج آگهی برای معرفی محصولی میکنید، سعی کنید که در مورد ویژگی های آن محصول یا خدمات توضیحات کاملتری ارایه کنید تا بازدیدکننده از توضیحات شما قانع شود و با شما تماس حاصل فرماید.
 • با درج آگهی ستاره دار در MyCityAd.ir همیشه در صدر نتایج جستجوی درون سایتی قرار خواهید گرفت و همچنین از مزایای بهینه سازی ویژه آگهی در MyCityAd.ir بهره مند خواهید شد بگونه ای که آگهی شما بهنگام جستجوی کلید واژه های هدف، در صدر نتایج جستجو قرار خواهد گرفت و خدمات شما دیده خواهد شد.

چند مثال واقعی از قدرت بهینه سازی سایت آگهی MyCityAd.ir  برای شما عنوان می کنیم:

در صورتیکه کلید واژه زیر را جستجو نمایید، آگهی که در MyCityAd.ir درج شده است را در صدر نتایج جستجوی Google خواهید دید، پس انتخاب عنوان مناسب و کلیدی و هدف بسیار مهم هست.

دانلود رایگان نرم افزار حسابداری گروه نرم افزاری خبره

طراحی سایت آریا کدرز

طراحی سایت اختصاصی آریا کدرز

طراحی سایت آگهی آگهی شهر من

طراحی سایت شرکت پمپ سواران

آزمونYDS در مؤسسات ایران تومر

فروش پراید sx111-آبی سیر متالیک

فروشگاه اینترنتی فوکالا

آموزش 3D MAX در مشهد