درگاه پرداخت بانک ملی

پیام مدیر عامل بانک ملی

هشتادمین سال تولد بانک ملی ایران بر همکاران گرامی و ملت بزرگ ایران مبارک باد

فکر می کنید 80 سال چند نسل را در بر می گیرد؟ اگر هر دهه را برای یک نسل در نظر بگیریم، هشت نسل را در بر خواهد گرفت.

اینک بیش از هشت نسل است که شریان های اقتصادی این مملکت با حمایت های مالی بانک ملی ایران، گردشی بهینه دارد و سلامت را به اندام این پیکره کهن هدیه می سازد.

بانک ملی ایران که در اقتصاد کشور به مثابه یک سد نقش آفرینی می نماید، اندوخته ها و سرمایه های خرد مردم را جمع آوری کرده و با برنامه ریزی منطقی و درست و از طریق کانالهای ویژه، در ارگانیسم اقتصاد کشور، توزیع می نماید.

راه اندازی درگاه پرداخت بانک ملی برای صاحبان حساب بانک ملی در ePayBank.ir

بانک ملی ایران در  بیستم شهریور ماه سال 1387 سال تولد خود را پشت سر گذارد. آغاز فعالیت رسمی بانک ملی ایران در بیستم شهریور ماه 1307 تبلور یک اراده ملی بود که راه ورود ایران به نظام بانکداری نوین جهانی را هموار ساخت. امروز، نهال کوچکی که هشتاد سال پیش پا به عرصه وجود گذاشت، به درخت تناور و پر شاخ و برگی که سایه پر خیر و برکت و مهربان آن تمامی گستره پهناور ایران را در برگرفته است، تبدیل شده و آوازه شهرت و اعتبار آن به عنوان بزرگترین و با سابقه ترین نهاد پولی کشور عزیز ما در چهارگوشه جهان پیچیده است.

بانک ملی ایران طی هشتاد سال فعالیت مستمر و بدون وقفه خود، منشاء خدمات بزرگ و سرنوشت سازی در پی ریزی و گسترش فرهنگ بانکداری، پس انداز و سپرده گذاری در جامعه و همچنین پشتوانه امن و مستحکمی برای حفاظت از سرمایه های ملی و تامین منابع مورد نیاز توسعه اقتصادی کشور بوده و با شروع عصر بانکداری الکترونیک، با در اختیار داشتن گنجینه گرانسنگی از مدیران، کارشناسان و کارکنان خدوم، خلاق و دانش آموخته، توانسته است نقش پیشتاز و پیشگام را در ارائه خدمات بانکی الکترونیکی به هم میهنان ایفا کند.

اعتباری که بانک ملی در طول عمر هشتاد ساله خود در میان آحاد مردم ایران به دست اورده حتی در شرایط کنونی که با ورود چند بانک خصوصی به صحنه، فعالیت های بانکداری در کشور هر روز رقابتی تر می شود، همچنان رو به افزایش است و همه این موفقیت های غرور انگیز مرهون زحمات و تلاش های ایثارگرانه و خستگی ناپذیر انسان های شریفی است که در طول هشتاد سال گذشته موجبات درخشش روزافزون نام بانک ملی ایران بر تارک نظام بانکداری ایران اسلامی را فراهم ساخته اند و این تلاش ها با شور و نشاطی بیش از گذشته همچنان ادامه دارد.

برای مدیران و کارکنان بانک ملی ایران موجب نهایت غرور و مباهات است که مشاهده می کنند همکاران بازنشسته آنها به پشتوانه صداقت عمل و دانش و تخصص ارزشمندی که طی سالیان خدمت در بانک ملی کسب کرده اند، در سمت های حساس مدیریتی در بانک های خصوصی و موسسات مالی و اعتباری کشور به خدمتگزاری مشغولند تا جایی که میتوان گفت بانک ملی ایران به عنوان یک سازمان یادگیرنده، هم زمان با ارائه انواع خدمات بانکی به مردم و کمک به توسعه اقتصادی کشور، به یک دانشگاه بزرگ علمی، کاربردی برای تامین مدیران و نیروهای متخصص مورد نیاز بانک های خصوصی در دوران بازنشستگی تبدیل شده است.

امید است در پرتو الطاف لایزال الهی شاهد تداوم کسب این موفقیت های افتخارآمیز در سال های آینده نیز باشیم و یاری و مشارکت یکایک همکاران محترم، هر سال کارنامه پرافتخارتری از عملکرد خود به ملت بزرگ و قدرشناس ایران تقدیم کنیم.