نقد پول آزادکاری

فریلنسری در اصل یک کسب و کار فردی هست و در واقع شخصی است که در بخش یا قسمتی از یک پروژه بزرگ کار می کند. پذیرش انجام پروژه را برحسب علایق خود از بین چندین پروژه به مناقصه گذاشته شده انتخاب می کند و برای انجام دادن پروژه به کارفرمای پروژه قیمت پیشنهاد می دهد. کارفرما با دیدن لیست قیمت میتواند با مجری های پروژه وارد مذاکره شود و در زمینه پروژه یکسری توضیحات تکمیلی برای آنها ارایه دهد . همچنین در محیط ها و سایتهای فریلنسری کارفرما و مجری میتوانند در زمینه به توافق رسیدن در زمینه قیمت بحث کنند و در نهایت در زمینه قیمت انجام پروژه به توافق نهایی برسند.

داشتن یک وب سایت برای انجام پروژه های فریلسنری برای فریلنسرها از واجبات است که میتوانید طراحی سایت خویش را به گروه طراحان آریاکدرز AriaCoders.ir/order.php بسپارید.

ارایه درگاه پرداخت بانکی برای سایتهای فریلنسری توسط ePayBank.ir

ارایه خدمات تبلیغ ، درج آگهی نیازمندی استخدامی رایگان توسط MyCityAd.ir

در صورتیکه در سایتهایی همچون Elance.com ، Freelancer.com ، oDesk.com ، Guru.com اقدام به انجام پروژه میکردید و میخواهید درآمد ارزی حاصل شده از انجام پروژه خود را نقد کنید، درگاه پرداخت ePayBank.ir میتواند شما را در این زمینه یاری نماید.

با توجه به اینکه استفاده از حساب Paypal در ایران با مشکلاتی روبرو هست و گاهی درآمد ارزی و دلاری فریلنسرها به دلیل عدم آشنایی با قوانین Paypal یا خطای سهوی براحتی از دست می رود و بلوکه می شود، درگاه پرداخت با در اختیار گذاشتن حساب اسکریل یا در صورت لزوم حساب پی پل خود در اختیار مشتریان این امکان را فراهم آورده است تا مبلغ دریافتی شما، به حسابی که ما در اختیارتان قرار میدهیم وارد شود و سپس ما اقدام به نقد کردن و تبدیل درآمد ارزی به معادل ریالی آن می کنیم و به حسابهای عضو شتاب شما بصورت پایا انتقال می دهیم.

یکسری سایتهایی در داخل و خارج از ایران هستند که بصورت فریلنسری کار میکنند از جمله AriaCoders.ir که مدیر درگاه پرداخت ePayBank.ir نیز می باشد. روال کار بدین صورت است که شما پروژه خودتان را در بخش سفارش مطرح می سازید و کارشناسان آریاکدرز ، پروژه شما را بررسی و قیمت انجامی پروژه را برای کارفرما اعلان می نمایند و در صورت رضایت طرفین اقدام به انجام پروژه می شود.

مدیر سایت آریاکدرز ، یکی از مجریان برتر کشور با سابقه بیش از 6 سال در سایت های فریلنسری می باشد که به بهمراه تیم گروه طراحان آریاکدرز با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت ممکن پروژه های دانش آموزی، دانشجویی ، شخصی ، تجاری و سازمانی شما را میتوانند بانجام برسانند.

اشخاصی که بصورت فریلنسری کار میکنند بصورت خویش فرما و پیمانکار مستقل و عموما بصورت شخص حقیقی کار می کنند، معمولا این اشخاص دارای روحیه کاری بالایی هستند و از توان انجام پروژه با انعطاف بالایی برخوردارند.

لطفا قبل از ارسال درخواست خود این بخش را مطالعه نمایید

 • متن ها را فارسی و یا انگلیسی بنویسید، پروژه با عنوان و توضیحات پنگلیش (فینگلیش) تایید نمی گردد.
 • میزان و دقت توضیحات شما نشان دهنده اهمیت آن برای شما می باشد، بنابرین توضیحات را کامل وارد نمایید.

دسته بندی پروژه های انجامی گروه طراحان آریاکدرز AriaCoders.ir ، AriaCoders.com

 • + خدمات مرتبط با فناوری اطلاعات، نرم افزار و وب سایت

 • + تلفن همراه و دستگاه های هوشمند

 • + نویسندگی، نگارش و تهیه محتوا

 • + طراحی، رسانه و معماری

 • + ثبت داده ها و مدیریت

 • + علوم و مهندسی

 • + منبع یابی محصولات و تولید

 • + فروش و بازاریابی

 • + تجارت،‌ حسابداری، منابع نیروی انسانی، حقوق و قوانین

 • + زبان و ترجمه

 • + دیگرموارد

 گروه طراحان آریاکدرز بهمراه تیم آگهی شهر من سعی در ارایه بهترین و متنوع ترین خدمات دیجیتال ، نرم افزاری و راهکارهای تجارت الکترونیکی و بازاریابی برای کاربران و وب مستران ایرانی می باشد. با سپردن پروژه خود به تیم آریاکدرز میتوانید با خیال راحت و آرامش مطمئن شوید که پروژه شما به بهترین صورت ممکن و منطبق با استانداردهای روز دنیا بانجام می رسد.