ارایه درگاه پرداخت بانک ملت

به منظور تسریع در ارائه خدمات درگاه بانکی ، درگاه پرداخت ePayBank.ir برای دارندگان حساب جام یا جاری الکترونیک بانک ملت درگاه پرداخت اینترنتی اعطا می کند. کافیست در درگاه پرداخت ePayBank.ir عضو شوید و سایت یا وبلاگ خویش را به درگاه پرداخت اینترنتی مجهز کنید.

حواله بین بانکی پایا

با بکارگیری پایا توسط دارندگان حساب جام، علاوه بر امکان صدور حواله بین بانکی به تاریخ روز جاریف امکان صدور حواله به تاریخ آینده نیز فراهم می باشد. بدینوسیله این امکان نیز فراهم می گردد تا اقساط تسهیلات مشتریان در سایر بانکها پرداختش ود و به دلیل امکان صدور حواله به تاریخ آینده میزان استفاده از چک نیز کاهش می یابد.

حواله بین بانکی ساتنا

با استفاده از ساتنا، دارندگان حساب جام یا حساب جاری الکترونیک بانک ملت این امکان فراهم می باشد که وجه مورد نظر خود را به حساب نزد سایر بانکها ارسال نمایند. قابل ذکر است به جهت ارسال وجه به حساب مقصد در سایر بانکها، مشتریان بایستی شماره شبای حساب مقصد را در قسمت مربوطه درج نمایند. سقف حواله بین بانکی عادی تا 5 میلیون تومان و با استفاده از توکن یا Token تا 200 میلیون تومان می باشد.

حواله منظم بین بانکی

صاحبان حساب جام از طریق سایت اینترنتی بانک ملت این امکان را دارند که در مقاطع زمانی مورد نظر ( روزانه – هفتگی – ماهانه ) و مبالغ مشخص اقدام به ارسال حواله به حسابهای مربوطه با استفاده از شماره شبا ( شناسه بانکی ایران ) به سایر بانکها نمایند.

حواله گروهی

دارندگان حساب جام که امکان استفاده از خدمت حواله اینترنتی سقف بالا را دارا می باشند، با تهیه فایل واریز گروهی ( مطابق با ساختار موجود در سایت بانکداری اینترنتی ) نسبت به ارسال حواله اینترنتی همزمان به بیش از یک حساب الکترونیک، اقدام نمایند. براین اساس سامانه مذکور پس از اعمال کنترلهای لازم، مجموع وجوه واریزی را از حساب مشتری کسر و به حسابهای الکترونیک معرفی شده در فایل، واریز می نماید.

حواله منظم

حواله منظم این امکان را فراهم می سازد تا دارنده حساب جام بتواند نسبت به انتقال وجوه خود در مقاطع زمانی مورد نظر ( روزانه – هفتگی – ماهانه ) با مبالغ مشخص به سایر حسابهای الکترونیک خود یا دیگران در بانک ملت اقدام نماید. در این ارتباط صاحب حساب جم میتواند با انتخاب گزینه حواله منظم در سایت بانکداری اینترنتی و ورود شماره حساب مقصد، فواصل پرداخت ، تاریخ اولین پرداخت، تاریخ آخرین پرداخت، مبلغ پرداخت و شناسه واریز کننده ( حسب مورد )، نسبت به فعال نمودن خدمت مذکور اقدام نماید.

حواله سحابی

با استفاده از خدمت حواله سحابی امکان انتقال وجه از کارت های بانک ملت به کارت های سایر بانکهای عضو شتاب تا سقف 3 میلیون تومان در هر شبانه روز برای دارندگان حساب جام دارای Access Card میسر می باشد.

ارائه درگاه پرداخت بدون قطعی و با آپتایم 99.9% برای دارندگان حساب جام بانک ملت و سایر حساب های بانکی کشور توسط ePayBank.ir

  • حواله چیست؟ (27)
  • پرداخت اقساط بانک ملت (15)