بانک پارسیان

بانک پارسیان با هدف تشویق استفاده کنندگان از کارتخوان های متصل به حساب های بانک پارسیان این روزها تبلیغ سفر دور دنیا یا جشنواره سفر رویایی بانک پارسیان را میدهد که توسط صدا و سیما مدام تبلیغ می شود ولی نکته قابل توجه اینجاست که عملا طبق فرمول هر خرید 5 هزار تومانی نهایت تا 40 امتیاز میتواند کسب کند بعبارتی امتیاز یک خرید N ریالی برابر N تقسیم بر 50 هزار ریال تا سقف 40 امتیاز می باشد. اگر یکمی دو دو تا چهار تا کنیم به همان فرمول احتمال تجمعی می رسیم که هر چقدر خرید بیشتر شانس بیشتر برای برنده شدن ولی خوب مساله این است که این بانک هفت نفر اعلام کرده است برای 7 هفته و هر هفته 7 نفر  ولی عملا 5 نفر را در لیست منتشر شده برندگان در سایت pec.ir بانک پارسیان مشاهده می کنیم که نبودن دو نفر دیگر جای سوال دارد؟

مورد مبهم دیگری که قابل تامل است نحوه اطلاع از امتیازات هر مشتری بابت خرید از کارتخوان  این بانک است که معلوم نیست و اینکه سفر به دور دنیایی در کار نیست بلکه کمک هزینه پرداخت میکنند که ان هم برای سفر به عتبات عالیات است و خود شما باید زحمت بکشید مابقی پول را خودتان از جیب خودتان بگذارید.

یکی از نکات جالب بانک پارسیان که فقط به فکر منفعت بانک می اندیشد عدم پاسخگویی نسبت به تعهداتش نسبت به مشتری خودش است و به یک نمونه از آن اشاره میکنیم که همان قضیه کارت های ارزی بانک پارسیان می باشد که صادر می شود ولی توسط خود بانک عملا شارژ نمی شود و وثیقه 50 میلیونی از بابت ضمانت کارت ارزی نیز بلوکه می شود. حال فکر کنید 100 نفر بفرض مثال همین قضیه وثیقه 50 میلیونی را ندانسته یا دانسته اوکی کنند مبلغ 5 میلیارد به سرمایه بانک پارسیان اضافه می شود.

متن کامل جریان کارت ارزی بانک پارسیان را میتوانید از لینک زیر مطالعه نمایید

http://itanalyze.com/articles/2012/05/29/17859.php

کلا بانک پارسیان با این قضیه بلوکه کردن و مسدود کردن حساب خیلی راحت برخورد میکند مثلا میخواهید وام بگیرید بخش اعظمی از سپرده تان را مسدود می کند که ضمانت وامی را که گرفته اید باشد حال جریان از این قرار است ولی که حساب سپرده کوتاه مدت تان از بابت وام مسدود می شود سودی برای آن پول حساب نمی شود و شما سود سپرده خودتان را از دست می دهید و این به نفع بانک پارسیان هست زیرا شما سپرده گذاشته اید و عملا سودی دریافت نمیکنید و به حساب قرض الحسنه بگونه ای تبدیل می شود ولی با این تفاوت که تا زمانیکه وام را بطور کامل با سودش بازپرداخت نکنید نمیتوانید از آن سپرده خود که ضمانت وام شده است برداشتی داشته باشید و در ثانی به جهت بازپرداخت وام شما باید سود وام بانکی را به بانک بدهید. سود سپرده خودتان را که نمیگیرید هیچ علاوه بر آن مبلغی در حدود تقریبا دو برابر سود پرداختی سپرده را نیز به بانک برمیگردانید.

جهت اطلاع دوستان عزیز صدور ویزاکارت و مسترکارت برای ایرانیان متاسفانه تحریم هست کارتهایی هم که باسم توسط بانکهای خصوصی همچون پارسیان و … صادر می شوند غیر قانونی و بدون پشتوانه هستند و اگر شرکت ویزا یا مستر کارت متوجه خرید ایرانی شوند آن کارت باطل می شود. متاسفانه برخی از فروشگاه های خارج نیز از همین قضیه تحریم بنفع خودشان سود میبرند بگونه ای که شما خریدتان را انجام میدهید ولی محصول خود را دریافت نمیکنید چون امکان پست محصول در اکثر اوقات برای ایران مقدور نیست.

http://www.mastercard.com/index.html

موفق و پایدار باشید

درگاه پرداخت

 

5 to 40 points can be earned dollars eventually turns a buy rating equal to N divided by N Card up to 40 points is 50 thousand riyals .the list of winners at the site pec.ir Parsian Bank , we see that the question is not the other two ?

pull your money out of your pocket and let the rest of the bother .

practically does not charge and bail of 50 million of guarantees for the currency card is blocked . Even if 100 people are thinking the same thing , eg unknowingly or knowingly Ok bail of 50 million to $ 5 billion in Bank Capital Corp is added .

The full text of the Parsian Bank currency cards can be read from the link below

http://itanalyze.com/articles/2012/05/29/17859.php

Your deposit is NOT any dividends paid nearly double the amount of the deposit to the bank Brmygrdanyd .

be .

http://www.mastercard.com/index.html

If successful , sustainable

Payment Portal

 Electronic Portal Corp, an Internet portal Parsian Bank, Corp Bank, port, port Parsian Bank, E-Commerce Gateway Corp, Corp Bank payment gateway, internet gateway receives Parsian Bank pec.ir, Bank Corp, advertisers, Parsian bank accounts, accounts Persians credit card currency Parsian Bank, Mastercard, Vyzakart, Vyzakart and MasterCard, Corp, Corp Bank currency cards, currency and credit card Parsian Bank Online Payment terminals

  • pec ir (163)
  • www pec ir (155)