ملی کارت

ملی کارت بانک ملی ایران

دارندگان ملی کارت علاوه بر استفاده از دستگاه های خودپرداز و PinPad مستقر در شعب بانک ملی ایران، پایانه های فروش مستقر در فروشگاه ها و مراکز تجاری و خدماتی میتوانند با استفاده از کارت خود نسبت به پرداخت هزینه کالا و خدمات از طریق اینترنت نیز اقدام نمایند. همچنین امکان بهره مندی از خدمات شبکه شتاب در سراسر کشور را نیز دارا می باشند.

ارایه درگاه پرداخت برای صاحبان حساب در بانکهای ایران توسط ePayBank.ir

استفاده از ملی کارت بانک ملی ایران در مبادلات روزمره علاوه بر ایجاد آرامش روانی در مشتریان به جهت دسترسی به وجوه خود و حمل آنها در کمال امنیت مشتریان را از مراجعه حضوری به شعب بانک ملی برای دریافت وجه نقد بی نیاز می کند و در صورتی که از ملی کارت ها در قالب پایانه های فروش استفاده شود بطور وسیعی از گردش بی رویه اسکناس در سطح جامعه و تحمیل هزینه های جمع آوری و چاپ مجدد آن جلوگیری می شود.

درج کد CVV2 در ملی کارت ها :

درج کد CVV2 در ملی کارتها با هدف فراهم سازی امکانات لازم برای پذیرش ملی کارتهای مشتریان در پایانه های مجازی و ارتقاء سطح امنیتی برای ارایه خدمات اینترنتی صورت گرفته است. همچنین مشتریان میتوانند با استفاده از کد CVV2 درج شده در پشت ملی کارت و رمز دوم کارت از امکان پرداخت الکترونیکی بهره مند شوند.